Poszukuje alternatywy dla ff i opery


(igrek) #1

Witam. Jako ze z tymi przeglądarkami mam ciągle problem z ich wyłączaniem się poszukuję alternatywy. Dla gg już znalazłem mam tlen a co z tymi dwoma? Google chrome?


(witek-pl) #2

Dużej nie masz, Google Chrome może być ale do tego dodatkowo zaopatrz się w program do ochrony prywatności pod produkty google`a,,,


(melomonster) #3

Chrome jest spoko choć jak dla mnie to brakuje mu bardziej zaawansowwanych opcji. Do wyboru masz jeszcze:

Safari http://www.apple.com/safari/,

Maxthon http://www.maxthon.com/ zmodyfikowana wersja IE,

Avant http://www.avantbrowser.com/ też IE; wg mnie ma fajny interfejs,

oraz pochodne firefoxa: Flock http://flock.onet.pl/ lub K-meleon http://kmeleon.sourceforge.net/

a także milion innych mniej znanych przeglądarek.


(igrek) #4

Zauważyłem ze chrome ma konflikty z wtyczkami jednak nie wyłącza się i działa szybko i stabilnie. Zobaczymy dalej. O jakich programach mówisz?


(Johny) #5

IE8,Google Chrome,Flock,K-Meleon,przejżyj na portalu katalog Komunikacja i Internet (przewiń)->Przeglądarki stron WWW


(Laszjwrz) #6

Nie było by lepszym rozwiązaniem naprawienie problemu z Firefoxem i Operą?


(igrek) #7

laszjwrz rozumiem gdyby system był zasyfiony ale jest świeżutko po wgraniu...


(Laszjwrz) #8

Zamykanie aplikacji może być spowodowane "zniszczonym" zasilaczem. Jaki masz zasilacz? Sprawdź jego sprawność i napięcia.


(igrek) #9

Zasilacz to nic ciekawego. Codegen 300w reszta konfiguracji Shuttle av40 pentium 4 1.5ghz 768mb ram radeon 9200 i 2 dyski po 40gb


(fiesta) #10

To może być ewentualnie efektem wtórnym nie "wyrabiania" sie podzespołów z powodu niestabilnego napięcia przy bardziej zasobożernych aplikacjach. Czy przeglądarka internetowa do takich się zalicza, śmiem wątpić.

Powiem ci że nie za ciekawy i nawet jak to nie jest bezpośrednią przyczyną Twoich kłopotów to radzę jak najszybciej go wymienić.

8)


(Laszjwrz) #11

Fiesta, nie śmiem wątpić w to co piszesz, aczkolwiek w przypadku mojego starszego komputera właśnie nagłe zamykanie m.in przeglądarki, komunikatorów, explorera było winą zasilacza. Nie był to zasilacz solidny, ale problemy zaczęły występować dopiero po roku. Oczywiście system i podzespoły nie były zmieniane. Po zmianie zasilacza, problemy ustąpiły jak ręką odjął. Ale nie stwierdzam, że w tym przypadku winny jest zasilacz, jednak sprawdzić napięcia watro.

Pozdrawiam serdecznie!


(igrek) #12

Ja jednak będę obstawiać zasilacz bo mam drugi taki sam i na poprzednim kompie działo się dokładnie to samo tyle że rzadziej. Kolega mi podrzuci drugi zasilacz mocniejszy to się sprawdzi. Ogólnie będę kupować nowy zasilacz ale koniecznie musi być z tą wtyczką Atx-apc.jpg