Poszukuje artykułu opisującego ćwiczenia aktorów z filmu 300

Proph3t od siedzenia 3-4 h na silce nie bedziesz mial efektów. Zdecyduj się. Po drugie jak ćwiczysz np, tego samego dnia klatę i biceps to Ci gratuluje strasznej niewiedzy i chaotycznego treningu .

A ja tobie gratuluję przekonania o swojej ogromnej wiedzy i świetności :clever: Akurat klata + biceps to standardowe połączenie przy treningu gdzie robi się więcej niż jedną partię. Szczególnie jeśli ktoś dopiero zaczyna.

PS

Istnieje coś takiego jak HST gdzie na jednym treningu robi się wszystkie partie - to też nazwiesz chaotycznym treningiem? No to muszę cię rozczarować ekspercie, ponieważ to najbardziej efektywny ze znanych mi treningów.

:x

:x

Proph3T proponuje Ci ćwiczyć poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek. Bardzo optymalne rozwiązanie. Co do ćwiczeń sam musisz wybrać najlepsze, każdy organizm reaguje inaczej. Wystarczy 1,5 godz dziennie nie dłużej. BTW B:2-2,5 więcej nie trzeba, W- musisz obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i będziesz wiedział ile trzeba dostarczyć. T - 0,5 max 1.

Sukces = 50% dieta 25% trening i 25% regeneracja o której bardzo często zapominacie. Dieta też jest bardzo ważna pamiętaj o min. 5 posiłkach dziennie!! Ja stosuje 6 czasem 7. Powodzenia

foruplay wiem że takie coś istnieje i od czasu do czasu jest wskazane tak ćwiczyć ale jak sobie człowiek nie rozłoży treningu np poniedziałek biceps tricpes przedramie wtorek klata czwartek plecy itd itp nie osiągnie takich wyników jak codzienne ćwiczenia wszystkich partii mięśni. Ekspertem nie jestem mówię z doświadczenia moich i kolegów. Kolega ćwiczył na początku chaotycznie właśnie wszystkie partie mięśni. Lecz potem napisał rozpiskę ćwiczenia w jednym dniu ćwiczył konkretną rzecz i dopiero wtedy miał prawdziwe efekty. fourplay widzę że się znasz i musisz przyznać że jak ktoś chce mieć efekty musi mieć dobrze rozplanowany trening i nie może cały czas jednego dnia ćwiczyć wszystkich partii mięśni klatę biceps plecy itd itp

Normalka inaczej stagnacja murowana :smiley:

Apropo zajrzyjcie TU

Kultura słowa i wiedza user’ów stoi na wysokim poziomie.