Poszukuję bezprzewodowej myszki do laptopa

Witam!

Mam taką sprawę: poszukuję nowej myszki, którą chciałbym używać w połączeniu z laptopem. Sprawa jest o tyle trudna, że zależy mi na tym, aby adapter podpinany do USB był jak najmniejszy.

Obecnie mam tak wyglądający adapter:

15542.jpg

Spełnia on w pełni moje oczekiwania - jest mały, praktycznie go nie widać, nie wystaje i nie zahacza się. Dzięki temu nie przeszkadza w pracy, ale i również nie ulegnie uszkodzeniu.

Chciałbym Was prosić drodzy forumowicze o pomoc w poszukiwaniu dobrej myszki z małym adapterem. Może nie umiem szukać, albo takich myszek nie ma :stuck_out_tongue: A zależy mi na dobrej myszce. Od razu mówię, że odpadają takie firmy jak Trust czy Tracer ;]

http://www.nokaut.pl/szukaj/akcesoria-k … books.html

idealna, sam takiej używam do laptopa

myszka-kupienia-niedroga-nie-gier-bezprzewodowa-t333681.html

Mimo, że pytałem o myszkę na Bluetooth (rozumiem, że Ciebie to nie interesuje), a wybrałem przewodową :), to otrzymałem sporo odpowiedzi właśnie z takim adapterem.

Niezła opcja - tutaj w ogóle nie ma odbiornika. Tylko jak wygląda połączenie? Automatycznie po starcie systemu urządzenia łączą się ze sobą? Ciekawi mnie również jak ta myszka spisywałaby się w grze - laptop służy mi również do dość zawodowego grania w Counter - Strike Source. Ale to już okazuje się kiedy zobaczymy sprzęt w sklepie i weźmiemy do ręki :wink:

Widzę, że muszę zainteresować się myszkami na bluetooth :smiley:

Przewodowa nie wchodzi w grę. Natomiast na bluetooth jak najbardziej ;] Dzięki za link; zaraz przejrzę.

http://www.allegro.pl/search.php?string … nge_view=1

W sumie 4 myszki się liczą (Dell, Microsoft, Logitech i Razer).

Mysza powinna współpracowac z każdym odbiornikiem bluetooth (praktyka czasem płata figle) u mnie współpracuje z zinegrowanym bluetooth w laptopie , po załaczeniu laptopa automatycznie działa już też mysza , oprócz tego mysza ma dodatkowy wyłacznik aby oszczędać bateria , ja nie wyłanczam wogóle i na jednym naładowaniu akumulatorków działa około 3 miesięcy , nie wiem jak mysza bedzie sprawować się w grach ale ma ona szybkość reakcji porównywalną do dobrej myszy na kablu , posiada 2 lasery ruchowe więc powinno być dobrze w czasie grania.

Wielkie dzięki, na pewno coś wybiorę :slight_smile: Jakoś zapomniałem o myszkach na bluetooth.

Ciekawi mnie jeszcze czy jeśli np. jednocześnie będę mieć połączony laptop z telefonem przez BT to te dwa urządzenia (myszka i telefon) nie będą się zakłócać?

Nic się nie bedzie zakłócać , każde z urzadzeń bedzie pracować na innej czestotliwości , ja mam mysze , telefon , słuchawke i czasem jeszcze moduł GPS i wwszystko może pracować równocześnie.

Dzięki za odpowiedzi, Panowie. Muszę rozejrzeć się za myszkami na BT ;]

Ta Microsoft 5000 Bluetooth NB jest też całkiem przyzwoita. Chociaż małe myszki do notebooków nie są wygodne do wielogodzinnego użytkowania. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

No ta od Microsoftu wydaje się najsensowniejszym wyborem.

Ja również nie uważam małych myszek za dobry wybór. Chciałbym mieć dużą, wygodną i pełnowymiarową myszę. Nie musi być to typowo laptopowa kieszonkowa mysz :slight_smile:

A ten Microsoft normalny jest?

http://www.nokaut.pl/szukaj/logitech-v450-nano.html

Bardzo fajne pytanie :smiley: Myślę, że do kobył nie należy, ale ma fajny kształt, powinna fajnie leżeć w dłoni. Najdroższa też nie jest, czyli jest to fajna propozycja.

Fajna mysza, mały odbiornik… Tylko dlaczego jest droższa od Microsoft’owej? Logitech ma coś czego ta druga nie ma?