Poszukuje czegoś

Poszukuje jakiegoś programu do udostępniania np. zdjęć w internecie. nie wiem czy do tego jest potrzebny program czy co… ale jak by mi ktoś mógł powiedzieć jak to sie robi. wiem ze mozna zrobic cos takiego ze wpisuje sie zamiast adresu strony:www.cośtam.cośtam.com.pl numer np. 213.124.12.12. PROSZE O POMOC! !!

kiedys byl taki topick na tym forum ale nie pamietam kiedy poszukaj a moze akurat ci sie trafi, a osobiscie nie moge ci pomuc :wink:

Instalujesz programik sfwserver,on tworzy folder W.W.W na dysku "C"cokolwiek tam “wrzucisz” i podasz swoje IP.(czyli ten numer o którym pisałeś)to ktokolwiek wpisze ten numer w przeglądarke ściągnie sobie to co jest w tym folderze.Programik kiedyś nazywał sie serwer jast bardzo prosty i fajny,utworzony zresztą przez jednego z bardziej aktywnych tu na forum kolege(jeśli sie nie myle).

Pozdrawiam.

Morgen, adres ip mozna podac zamiast nazwy strony :stuck_out_tongue: poszukaj gdzies narzedzia zamieniajacego IP na hosta i sprawdz sobie np. onet.pl… kiedys zrobilem taki programik moze gdzies go znajde :]

czy mógłbyś zapodać linka do tego programiku i czy on dziala ten programik w sieci lokalnej (osiedlowej) z wewnętrznym IP ?

pozdrawiam

hejol

Zdjęcia w formie własnego, internetowego albumu fotograficznego możesz zamieścić bezpłatnie w serwisie: http://www.Webshots.com

Oczywiście, uprzednio trzeba się zarejestrować, po czym otrzymamy własny login i szerokie pole do popisu. Jedno z haseł reklamowych strony brzmi w przetłumaczeniu: “Wrzuć, Przechowywuj, Udostępniaj”. Mam nadzieję, że serwis ten spełni Twoje oczekiwania.

Hejol, link do tego serwerka to:http://www.vsdsoftware.desk.pl/

Pozdrawiam.

(Jest to programik Piotra Jaczewskiego do niego możesz pisać w sprawie jakichkolwiek kłopotów)

Mam nadzieje że nie robie reklamy,jeśli tak to sory.

Co jeszcze ciekawego nasz Troll napisze ? Nie wiedzialem ze mam “adres FTP”…

Nie wiem co napisze do PEDROSA. Poza tym wiem, że to IP :stuck_out_tongue: Ale tak też się wpisuje adresy FTP :twisted: I proszę nie odpisuj, bo i tak post będzie usunięty.

marek 44

Witam i serdeczne thx ale mam jeszcze pytanie bo nie umiem znaleść odpowiedzi czy idzie korzystać z tego programu w sieci wewnetrznej z wewnetrznym IP

pozdrwaiam

hejol

Problemy z oczami ? Nie przekrecaj mi nick’a Troll’u.

Uspokój się !!

Nie dosc ze troll to jeszcze dupo-wlaz. :slight_smile:

Panie Petros brak Ci kultury?..Wygląda na to, że tak

Panie Sebastianie , a czy Pan mnie zna osobiscie ze wysuwa takie wnioski ?

To widać już chociażby po tym co piszesz…

Dalsza dyskusja z Panem na forum nie ma sensu. Jezeli Pan ma ochote porozmawiac na ten temat to zapraszam na Gadu-Gadu.

Niestety zaproszenia nie przyjmę. Ale następnym razem pisz jak należy, a zwroty w stylu “dupo-wlaz” na podwórku stosuj.

witam

Powiem krótko zachowujecie sie jak smarkacze panie Sebastianie proszę zająć głos !!

pozdrawiam

hejol

PS.

Dla tych panów proponuje Czaty na Onecie i WP chyba tam znajdą wspólny :stuck_out_tongue: hihihihihih