Poszukuje dobrego antywirusa

Witam.

Poszukuje dobrego darmowego antywirusa tylko po to aby dobrze przeszukał mój komputer ponieważ mam pewnie podejrzenia że wszedł mi jakiś Keylogger na kompa i muszę się go pozbyć

Na początek warto zainstalować Malwarebytes Anti-Malware

Jeśli chodzi o antywirusy - Avira, AVG, Avast lub od razu cały pakiet Comodo Internet Security itd. Pewnie każdy tutaj będzie wychwalał to, czego sam używa. Nie ma jednego słusznego wyboru, antywirusy te są stosunkowo porównywalne.

Możesz się też zaznajomić z oficjalnym testem antywirusów stworzonym przez DP - http://www.dobreprogramy.pl/Test-bezpla … 720,1.html

Mam tego Malwarebytes Anti-Malware i rozpocząłem pełne skanowanie i zobaczymy mam też antywirusa Kaspersky Internet Security 2012 opłaconego też nim skanowałem ale nic nie pokazał myślę że jeżeli Malwarebytes Anti-Malware nic nie pokaże to chyba żadnego key loggera nie ma

Zawsze możesz też użyć OTL. W dziale “Bezpieczeństwo” umieszczasz stworzony przez ten program log. WAŻNE - zastosuj się do tych tematów:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

toshinek ,

Jeżeli tylko poszukujesz antywirusa - temat zaliczy kosz. Jeżeli poszukujesz, bo masz problem - zapoznaj się z tematem i popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w poście dokładnie opisz problem. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.