Poszukuje dobrego GPS'a

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem GPS’a do samochodu, ponieważ prawdopodobnie moja praca będzie tego wymagać.

Chociaż może zwykła mapa wystarczy, ale zobaczymy :stuck_out_tongue: W każdym razie wole się spytać o opinię :slight_smile:

Patrzyłem tu i ówdzie i wpadł mi w oko model MIO P560 , dobre parametry, duży wyświetlacz, itd.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy szybko łapie, tzn. wytyczanie trasy od razu po uruchomieniu, itd.

Widziałem również model Moov200 bodajże, który działał już na tej nowej antenie GPS SirfStart, która zapamiętuje położenie satelit przez co szybciej ustala trasę, itp.

Zależy mi na niedrogim GPS’ie, max. do 1000zł, ale dobrze by było o wiele tańszy.

Szybkie ustalanie trasy, miejsca dojazdu, bezawaryjna praca, żadnych zwiech podczas jazdy i resetowania trasy.

No i bardzo bym chciał, żeby to był model MIO. Nie wiem jak ze starszymi modelami, być może w zupełności wystarczą.

Nie mam jakiś wygórowanych wymagań, po prostu chce żeby działała AutoMapa5 (bo ta jest chyba najdokładniejsza) bez spowalniania ani ścinania.

TomTom one

http://allegro.pl/item396842029_tomtom_ … f_vat.html