Poszukuje dobrego i skutecznego antywirusa

w sklepie, co lepsze , u mnie w szkole zakupiono na 17 stanowisk 17 gazet Entera, zainstalowałem na komputerach tego kasperskiego z nauczycielką i także nie ma zakładek ustawienia i ochrona, jest tylko pomoc, jak będę jutro na infie zrobię screena i wam pokaże :wink:

Witam.

Gdzie Ci Koledzy “ie7” i “Greg0r0” ?

Tak szybko umieli napisać, że plotę “bzdury” a teraz “głowa w piasek”.

Pośpieszcie się jeszcze. W EMPIKu widziałem dzisiaj ENTER Specjal nr 7/2005 (zawiera nr 4/2005). Tam napewno jest pełna wersja 5.0.14. Ważna do 30 kwietnia 2006 roku.

Wasze egzemplarze do reklamacji.

Pozdrawiam : Marian

ciekawe jak, skoro paragon który dosdtałem i miałem go do dziś , wyblakł :smiley:

takie rachunki w sklepach dają na sliskim papierze że po prostu po pewnym czasie zostaje tylko kartka :wink:

a co do tego kaspra nie tylko ja miałem taki problem, ale na innych forach także mieli taki cyrk , no cuz tylko gazeta została :?

Przynajmniej było co czytać :smiley:

Witam.

Kolego “ie7”. To, że Twoja wersja i kilku, kilkunastu innych nie działała prawidłowo, nie uprawnia Cię do wyrażania opinii, że piszę bzdury. Ferowanie tego typu opinii jest co najmniej nieuzasadnione. Należałoby się pochylić przede wszystkim nad swoją osobą. No cóz ale w większości przypadków to norma w naszym społeczeństwie.

Bez pozdrowień : Marian

Ja tam bym wolał ,dla świętegp spokoju,zobaczyć

zrzut ekrany z widoczną wersją programu.

Innymi słowy - z upgradem

no i pewnie dlatego :?

tylko w licencji wyczytałem że klucz z tym kasperskim z entera można legalnie używać tylko dla tej wersji programu która była dostarczona na płycie, i nie ma możliwości aktualizacji, a to że działa z innymi wersjami ten klucz to inna kwestia ale to wtedy raczej nielegalne jest, czy się mylę?

Witam.

Czytać to Wy się nigdy nie nauczycie. Moderator Asterisk Ciebie też to dotyczy nie wspominając już o Koledze ie7. Poczytajcie od początku o czym ja pisałem w tym wątku. Zachowanie co poniektórych przypomina postać z Ewangelii - Niewiernego Tomasza. Jeszcze inni gdzieś słyszeli, gdzieś pisano i to już jest argument nie do podważenia. NIE ! Tak nie jest.

Powracając do Kolegi ie7. Co Ty opowiadasz o wyblakłych paragonach. Jak kupowałeś 17 numerów Entera do szkoły to raczej na fakturę. Ja przynajmniej nie pozwoliłbym sobie na postąpienie inaczej.

Cały czas mówimy o pełnej wersji programu Kaspersky Anti Virus Personal Pro wersja 5.0.14 z magazynu Enter nr 4/2005. Mam powrórzyć czy jeszcze raz to dokładnie przeczytacie. No to żeby było ładniej i dyskusja zeszła na inne tory to rozpoczęła się mowa o upgrade. Brawo, gratuluję. Jakie dalsze insynuacje przedstawicie ?

Rzeczywiście , należałoby skończyć już tą jałową dyskusję.

Pozostańcie przy tych Waszych “niedokończonych” wersjach i jeszcze raz podkreślam : Czytać, Czytać i jeszcze raz CZYTAĆ !!

k10016nk.th.jpg

k10028ka.th.jpg

k10030cj.th.jpg

k10044dz.th.jpg

Całą resztę pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam : Marian

Złączono Posta : 30.11.2005 (Sro) 7:37

Jeszcze tylko dodam : Moja flustracja wynika tylko z jednego, że naskoczyć na i obrazić człowieka jest bardzo łatwo. Potem jednak bardzo ciężko przechodzi przez gardło to jedno słowo. Jakie ? To zależy od inteligencji.