Poszukuję dobrych i w miarę nie awaryjnych słuchawek


(Jacob) #1

Cześć!

Powoli zbliża się Mikołaj i poszukuję dla Siebie w miarę dobrych i nie awaryjnych słuchawek. Przyznam, że miałem do czynienia z kilkoma słuchawkami dousznymi i niestety - po kilku czy kilkunastu dniach użytkowania nadawały się tylko na śmietnik - bo albo się po prostu rozlatywały, albo padała jedna słuchawka itp. Dlatego postanowiłem, że zainwestuję raz a porządnie i kupię sobie słuchawki, które podziałają dłużej niż miesiąc.

I tak - mogą być z kablem, ale ten kabel musi być w miarę wytrzymały. Nie mówię, że taki, żeby można było się na nim wspinać, ale fajnie by było gdyby nie urwał się od słuchawek. Mogą być też bezprzewodowe - najlepiej na bluetooth, żebym w moim telefonie (HTC TD2) mógł z nich spokojnie słuchać muzyki. Super by było gdyby się składały - to dodatkowy komfort w przenoszeniu - tylko także, żeby się nie rozwaliły po trzech złożeniach.

Jakie mi więc polecicie?


(system) #2

Przenośne - Koss Porta Pro, AKG K412p, wejdź na http://www.forum.mp3store.pl to znajdziesz wiele. Nie podałeś ceny, która Cię interesuje.

Z tych mam te drugie - od dwu lat nigdy nie były na serwisie, dużo słucham na empetrójce i zero problemów, po złożeniu mieszczą się np. w kieszeni. Te drugie składają się w inny sposób - w "kulkę" raczej, są trochę mniejsze. Przy czym, radzę się przyjrzeć rynkowi, bo to są stare modele, ale mają następców. http://www.forum.mp3store.pl