Poszukuje filmów

(Tommaczo1) #1

Yo z kąd można szybko pobierać filmy jak i te nowe jak i te starsze

8)

Dzięki z góry 8)

(system) #2

Chodź najlepiej do kina oglądać :slight_smile: :D:D:D

(Del15piero) #3

Z KAZY ale tam możesz zostać nabity w butelke :wink:

(Tommaczo1) #4

heh do kina niemam czasu chodzić a z kazy ściągać to mi zajmnie kilka miesięcy a pozatym musiałbym co chwile formatować twardy z WIRUSÓW 8)

(Madafaker) #5

Pytanie zadałeś retoryczne...giełda...a może Twój sołtys jakieś ma... :lol:

(Krogulec) #6

Nie jestem obłudny i dociera do mnie, że dużo ludzi pobiera divx'y i mp3'ki z netu. Ze względu jednak na tematykę vortalu wolałbym abyśmy nie dyskutowali na tym forum na temat skąd je pobrać...

Tak samo zresztą jak w przypadku oprogramowania, filmy także można kupić za symboliczne pieniądze - wystarczy tylko chcieć... Nie ma tygodnia aby do jakiejś gazety nie był dodawany film na DVD lub VCD (sam mam ich już 27) za kilka złotych, a w marketach pełno jest promocji na filmy za kilka i kilkanaście złotych. Fakt, że nie są to hiper nowości ale pójść raz na kwartał do kina na film w stylu Matrix Reaktywacja i zapłacić 20zł za bilet to też chyba każdego stać (tym bardziej, że efekt jest całkiem inny niż oglądając na 17" monitorze w domu). Jak komuś to mało to może pójść do wypożyczalni (film i tak z reguły ogląda się najcześciej 1 raz).

Mnie również boli głowa jak widzę ceny "normalnych" płyt DVD po 80 czy 90zł a płyt CD z muzyką za 50 czy 60. Nasz rynek jest w chory , ceny niedostosowane do możliwości nabywców i ich zarobków. Nie usprawiedliwia to jednak piractwa...

Jednym z celów stworzenia tego vortalu było propagowanie legalnego oprogramowania. Uważamy, że można być legalnym bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (oprócz systemu operacyjnego, który zazwyczaj i tak jest dostarczany przy zakupie komputera) wykorzystując szeroką gamę darmowego oprogramowania. Praktycznie każdy komercyjny program posiada przynajmniej 1 bezpłatny odpowiednik. Zawsze można wybrać także tańszy produkt (np. StarOffice zamiast MS Office, CorelDRAW zamiast Adobe Photoshopa i Illustratora itd.). Z płytami DVD i CD co prawda tak nie jest ale przynajmniej są tańsze alternatywy j.w.