Poszukuje fona z mp3 i aparatem

Witam!

Jak w temacie

Poszukuje telefonik kom. z dobra jakoscia mp3 oraz aparatem cyfrowym!

Cena do 500zl. za nowy

Poczatkowo myslalem o Nec e228, ale moze macie jakies inne pomysly ??

Jestem pewien, że w tej cenie nie znajdziesz komórki z takimi wymaganiami. Ale jeżeli stać cię na drogi abonament typu Era Biznes to znajdziesz (ale miesięcznie trochę kasy będziesz musiał włożyć na abonamemt) :smiley:

No niby e228 spelnia je w zupelnosci tylko troszku duzy ;/ wolalbym cos mniejszego

jak dla mnie to ten telefon jest wypasiony: http://www.fkn.pl/telefony/telefon/id__813/

ale nie jestem pewny czy ma mp3 a nawet jesli nie to i tak ma wiele innych zalet.

pozdro

No faktycznie do małych to on nie należy :smiley: Ale nie wiem czy znajdziesz coś innego w dodadku za taką cenę jaką zasugerowałeś, trzeba było by porządnie poszperać w necie.

bartas Nokia 3220 nie posiada mp3

Bartas, ta nokia nie ma mp3 (dobrze poszukał byś to byś znalazł) pozatym Nec ma lepszej jakości wyświetlacz.

motorola v500 polecam e398 3650

z tego co wiem to:

v500 - posiada tylko dzwonki mp3, nie ma odtwarzacza

e398 - oczywiscie, ale nowki nie ma szans kupic do 500zl

3650 - brak mp3, w dodatku wiekszy od neca ;]

EHEH dobra widze ze chyba nic lepszego w takiej cenie nie znajde i bede musial kupic tego neca

Pozdro

3650 ma symbian i moża dograć mp3 ale w mono ogólnie too sdl45i polecam bo mp3 w niej są wypas

Motka E398 jest dobrym telefonem i za dobre pieniądze!

e 398 nie jest doobry nie ma dyktafonu ani radia jedynie tylko mp3 ale przez 5 godzin

a do czego ci to mp3??? jak do sluchania muzy to kup sobie creative muvo a jako telefon polecam v500 mp3 jako dzwonki (naprawde niezle dzwonki) super fotki i jest funkcional;ny przedewszystkim sam mam jush prawie rok :lol: i nie narzekam ma 5.5 mega wbudowanej pamieci :wink: pozwala nawrzucac sporo bajerow. a e398 ma to samo tylko mp3 mozna posluchac i ma 64mega wbudowanej pamieci i katy wymienne