Poszukuję gier na LAN

Witam poszukuje ciekawych gier [wszystkie gatunki] z możliwością gry w sieci LAN

Z góry dziękuję !

pójdź do sklepu, kup grę, która umożliwia granie w sieci, i nie będziesz miał problemu :slight_smile: jest tego w sklepach od zawalenia

Hahaha! /cenzura/ rada

Możesz ściągnąć gre Life for speed…bardzo dobra ścigałka:]…jest darmowa, ale nie udostepnia wszystkich samochodow…sa tylko 3, ale modyfikowac je mozna tyle ze hoho:D:D…takze, ja polecam wlasnie ta gre i nie smiejcie sie z neigo, bo jest wiele lan-owych gierek za darmo:]

Monczkinie może kolega chce aby ktoś mu zaproponował kilka tytułów gier, aby później właśnie ową zakupić :evil:

Quake

Call of Duty

Conter strike

Medal of Honor

Unreal Tournament

Battlefield

pozdrawiam :wink:

z gier strategicznych polecam Warcraft3 i C&C.

Ceny gier w tej chwili są na tyle niskie że czasem nie warto ściągać z netu i bawić sie w cracki.

Najlepsza gra sieciowa w jaką grałem to gra Counter-Strike 1.6. Grywalność niesamowita. Niestety trzeba za nią płacić :(.

:no: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

dorzyciłbym tu jeszcze “ROME total war” - akcja w czasach panowania Rzymian - w sieci do wyboru potyczki graczy lub batalie historyczne (fajna jatka :wink: )

QUAKE 2 - nie trzeba tłumaczyć :slight_smile:

Ja polecam Call of duty i Quake III

Polecam! Testowane:

WWP

W3D

UT

MotoGP2

NFS:HP2

NFSU2

Vietcong

:wink:

Half-Life (2)

Doom (3)

NHL 2oo5

Fifa 2oo5

ja moge zaproponowac ci gre E-RACER. grafika nawet w porządku, samochody mogą być i cena oryginału też jest ok (około 19 zł) gra jest swietna do gry przez LAN polecam gorąco!! :d

Colin Mc Rae Rally 2005

eee same “drogie” nowości proponujecie - a ja polecam nieśmiertelną kalsykę StarCraft: BroodWar (cena za 2 CD max. 50 zł zależy od sklepu, a widziałem i w promocji za 36 zł - ale nie zdążyłem już kupić :frowning: ) HoMM III + 2 dodatki za 19.90 w seri eXtra Klasyka - jeszcze gdyby Diablo 2 +LoD staniało do normalnej ceny ok. 50 zł to już byłoby wysmienicie.