Poszukuje graczy do CS-a

:smiley: Witam :mrgreen:

Mam pomysł zamiast dawac adresy IP do serverów to mam lepszy pomysł.

Proponuje aby wszyscy gracze ktorzy chca grac w CS-a. Zgłosili sie do mnie. Wtedy wszyscy ci ktorzy sie do mnie zgłosza dodaje do listy gg i zawsze wtedy kiedy bedzie jakas rozgrywka bede wysyłał adresy serverow w wiadomosciach GG. I w ten sposób kazdy bedzie zadowolony.

Pisac na GG. Wszystko jest podane w moim profilu. Zapraszam !!

pinio150 , a nie lepiej jak założysz serwer no-ip i postaw serwer na cały dzień, napisz w jakimś temacie adres i będzie mógł każdy wchodzić kiedy chce. :slight_smile:

Według mnie Krzychuu -a pomysł jest lepszy jeśli mogę coś sugerować. :mrgreen:

Pozdrawiam :slight_smile:

No czy ja wiem czy lepszy? Bo ja na pewno nie bede stawiał server zeby sobie ktos mógł grac. Szukam graczy, ktorzy sie zgłosza na gg i jak bedzie załozony server, poprzesyłam wiadomosci z adresem IP i bedzie gra. A jezeli jest jakas osoba ktora ma taki server jak wymienił krzychu to prosze sie do mnie zgłosic,albo zawiadomic, z wielka chęcia sobie pogram. Prosze o ODP :?

:roll: :roll: :roll: Sam nie założysz, żeby ktoś grał,a do innych się pchasz. ;]

pinio150

1.pytanie

Jakiego masz CSa ??

2.pytanie

Steam? bo nie wszyscy na forum posiadaja konto steam

dziwne pomysły macie… :stuck_out_tongue:

jak by nie można było normalnie się ustawiać na granie

albo spotykać na tym samym serwerze :smiley:

ale skoro taki pomysł wyszedł to może i ja z tego skorzystam.

mam zamiar dorzucić do swojego serwisu counter strike bazę graczy i klanów (tj. tak żeby łatwo można było znaleźć klan prowadzący rekrutacje i łatwo było znaleźć ludzi szukających klanów, czyli wolnych strzelców).

docelowo każdy zarejestrony user ma mieć swoją podstronę w serwisie,

coś w stylu bloga (dodawanie własnych “niusów”, dział z własnymi skrinszotami (takie chwalenie sie skillem), mysle ze takie cos by moglo sie przydac

wracajac do tematu

moze i by sie moglo cos innego przydac… jakis system

do ustawiania sie na mecze… tu przydaloby sie jakies info od zainteresowanych

tj. co by musialo sie w takim skrypciku znajdowac, co by mialo robic… itp

jak ktos ma jakis pomysl to chetnie wyslucham… i postaram sie zrealizowac :smiley:

pozdro

No szukam wiary. Ze jak bedzie stawiany server to daje adres IP i gramy. Czy to takie trudne? :?

Witam! chciałbym wam powiedzieć że wystartował jeden z najlepszych serwerów w POLSCE ! Jeśli czujesz się dobrym graczem czyli jak PRO to wejdź na nasz WSPANIAŁY serwer. Grają tam naprawdę świetni gracze serwer jest otwarty 24h na dobę jeśli są jakieś pytania proszę pisać na moje gadu. 605716 IP naszego serwera: 91.204.160.245:27020

Pinio skup się czasem na tym co piszesz. To tak btw.

Co do tego pomysłu, to chyba nieudany. Mało osób gra w csa na serwerach w internecie? Mało jest polskich serwerów? Tej wiary nie trzeba szukać, wystarczy zrobić “Refresh list” i masz wszystko jak na dłoni.