Poszukuję IncrediMail XE 1487

(Agmitura) #1

Poszukuję dokładnie tej wersji tego programu.To co do tej pory ściągnołem (a zasysałem już chyba z 10 różnych źródeł),mimo iż było napisane ,że jest to wersja 1487 okazywało się po zainstalowaniu że jest to wersja 1488(nawet ze strony dobreprogramy, ponieważ przekierowuje na stronę IncrediMail a tam już jest wersja 1488),a ja potrzebuję 1487 ponieważ do tej wersji posiadam spolszczenie.Jeśli ktoś wie gdzie ją znależć i wie że to dokładnie ta wersja niech poda link.POZDRAWIAM! !!

(lazikar) #2

No znalazłem IncrediMail Xe Build 1487 Final + Spolszczenie Mam nadzieję że to działa. Niestety nie sprawdzałem. :smiley:

(Agmitura) #3

Serdeczne dzięki Lazikar ale już sobie poradzilem tzn. znalazlem na jakimś ftpie wersje 1184 a do tego mialem spolszczenie , a tak apropo to niestety niby jest to wersja 1487 ale po zainstalowaniu okazuje się ,że to 1488,nie wiem dlaczego tak jest .Jeszcze raz serdecznie dziekuje i POZDRAWIAM! !!

(lazikar) #4

Jeżeli chcesz koniecznie wersje IncrediMail Xe Build 1488 Final po polsku Jest tam spolszczenie do 1488 :smiley: