Poszukuję instalki Office standard 2007 PL trial

(matio) #1

Potrzebuję tej instalki, a przekopałem już chyba wszystkie strony w google i wszystkie nieaktualne… Proszę o pomoc

(WooQash) #2

Chyba nie kopałeś za głęboko. A to siedzi tak blisko - link

(matio) #3

WooQash nie doceniasz mnie :stuck_out_tongue: DP to była pierwsza strona na której szukałem. Tak na przyszłość - sprawdzaj, czy linki które podajesz na forum itp. są aktualne :wink: Nadal szukam.

Plik ma nazwę x12-47306.exe, może to pomoże. Znalazłem na chomiku, ale nie mam transferu żeby pobrać…

(WooQash) #4

No tak. Dziwi mnie w takim razie po co widnieje link Offica 2007 skoro link jest nie aktualny i przenosi nas do 2010.

(Gorgoroth) #5

Ja szukałem całą noc i niestety udało się znaleźć jedynie wersję angielską. Nikt w necie nigdy nie zajmował się wersją Standard - wszyscy piracą Enterprise lub chociaż Professional :lol: Microsoft na swoich sełwełach też już nie ma 2007.

(lukasz_n) #6

Do wersji standard to jest problem, bo MS nie ma tego na serwerach, a w “innych” źródłach też nie ma jak Gorgoroth wyżej napisał w MO 2007 wśród piratów przeważała wersja enterprise, w 2010 trend jest na “professional plus”.

(Gorgoroth) #7

lukasz_n , napisałeś dokładnie to co ja tylko trochę innymi słowami :x

(lukasz_n) #8

Rozszerzyłem trochę myśl odnośnie 2010, zanim to napisałem to sam sprawdziłem czy przypadkiem gdzieś nie ma tego Office. ( bez kłopotu można sciągnąc trial 2007 ale enterprise)

Więc wybacz ale w żadnym przypadku nie chciałem robić Offtopic, przykro mi że odniosłeś takie wrażenie.

Czasami tego office dorzucali jako “smieci” do nowych kompów.

(Gorgoroth) #9

Odniosłem, bo jak sam piszesz wspomniałeś o Office 2010, a temat dot. 2007 :stuck_out_tongue:

No ale ja też teraz mówię nie na temat.

(lukasz_n) #10

Ok, mogłeś odnieść takie wrażenie, przepraszam Cię za to i na przyszłość postaram się formułować moje posty by nie brzmiały tak jak Twoje. ( Co do wspominki 2010, chciałem pokazać analogie piractwa office 2007 i 2010 -> najwyższe wersje), wracając do tematu, to niestety MSO 2007 STANDARD w wersji trial już się nie ściągnie, i tyle (wszystkie przekierowania idą na office 2010).

(matio) #11

Dzięki za chęć pomocy :slight_smile: No trudno, będę męczył właściciela chomika albo dam sobie spokój po prostu. Jeszcze raz dzięki :slight_smile:

(sla17) #12

Nie mów, Home and Student też piracą :wink:

A na torrentach próbowałeś szukać ;)?

(Gorgoroth) #13

A Ty próbowałeś?

(sla17) #14

Nie, bo z torrentów nie korzystam, nawet żadnej stronki z nimi nie znam :slight_smile: