Poszukuję iso Windows 2003 Small Business Server R2

Witam, tak jak w temacie. Nie chodzi mi o żadne tam piracenie czy coś. Kupiłem ostatnio serwer HP na pchlim targu w rewelacyjnej cenie - 4 funty. Gość nie miał pojęcia co sprzedaje. Tak czy siak na obudowie jest naklejka COA własnie Windows 2003 SBS R2. Wiem że pobranie czystego obrazu i zainstalowanie systemu z użyciem mojego klucza w żaden sposób nie narusza warunków licencji, problemem jest jednak dostępność tego systemu w sieci z racji pewnie jego wiekowości. Czy ktoś mógłby w jakiś sposób pomóc ? :wink:

Przepłaciłeś - ja zapłaciłem 2 zeta za HP g3 :wink:

End of life Windowsa 2003 to czerwiec 2015, czyli nadal posiada wsparcie. Skoro jesteś właścicielem licencji, to spróbuj u źródła - w microsoft.

No właśnie jest to G3 :wink: Nie mam dowodu zakupu więc jak Microsoft mógłby mi pomóc ?

Będziesz miał hałas jakbyś koło okęcia mieszkał, ale temat nie o tym…

Temat będzie raczej śliski, bo ściągnąć ot tak sobie już go nie można, nawet wersji trial z technetu… łap za telefon, dzwoń do MS - może dadzą się przekonać. edit: a jak nie wyjdzie z MS, to do HP. /edit Trochę hacking, ale skoro masz licencję uprawniającą do używania oprogramowania, to white-hat :wink:

Albo zainstaluj trial czegoś nowszego - licencje pozwalają na użytkowanie do 180 dni.