Poszukuję jak najwydajniejszego programu internet security

(Mateusz95 11 22) #1

tak jak umieściłem w temacie poszukuję programu który będzie chroni mój komputer bardzo dobrze przed wirusami jak i hakerami i innymi zagrożeniami z internetu. wymagania programu nie sa ważne. byle by był dobry. a cena nie przekraczała 450zł. chodzi mi o wersję na jeden komputer. proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki :D.

(Cosik Ktosik) #2

Patrząc się na rankingi i biorąc pod uwagę tylko kompleksową ochronę, to raczej Kaspersky™ Internet Security 2009

http://www.matousec.com/projects/firewa ... ls-ratings

http://www.virus.gr/portal/en/content/2 ... -1-21-june

(kamil_w) #3

Ja jakoś nie jestem przekonany do aplikacji All-in-One. Wolę dwa osobne programy np. Avast! + Comodo, albo Avira + Comodo (Obie kombinacje za darmo)

(Persifall) #4

Kaspersky Internet Security 2009 albo ESET Smart Security.

(Depedro70) #5

GData Internet Security lub Total Care.

(mb2707) #6

Ja tez polecam Kaspersky IE

(Pawel2 2) #7

Tak się składa że mam KIS 2009, ogólnie jestem z niego zadowolony ale z racji tego że Kasperski z wersji na wersję wykazuje się coraz słabszą skutecznością nie przedłużę na niego licencji.

(aju) #8

Coraz mniej bywam na forum z braku czasu ale widzę niektóre tematy tutaj się nie zmieniają.

Polecam przeglądnąc forum (oczywiście forumowa szukajka się kłania).

A od siebie polecam Eset Smart Security. Użytkuję od samego początku, wcześniej miałem nod32 i outpost i nie mam problemów z komputerem a tym bardziej ze szkodnikami :slight_smile:

(system) #9

Skoro tak, to powiedz ile razy miałeś zainfekowany komputer?

(Macieke11) #10

Polecam G DATA jest tani i najskuteczniejszy

(Mateusz95 11 22) #11

a tak jak bym mógł prosić. jeszcze o uzasadnienie waszych odpowiedzi:D ^^

(mb2707) #12

Hmm zwów sie robi sznurek "ja polecam taki czy taki" Kilka takich tematów juz było i każda myszka swój ogonek chwali a w każdym są jakieś wady i niedoskonałości. Trzeba wybrać sobie jeden i testować wedle gustu a pozatym najpierw powstaje wirus a potem antywirus więc może szybciej dostać się na nasz komp niż będzie dla niego lekarstwo. Widziałem niektóre kompy bez żadnego oprogramowania tego typu I też chodziły bez problemu. To też kwestia co masz zamiar robić z tym kompem i na jakie strony wchodzić, jeśli same "bezpieczne" to spokojna głowa o jakis syf.

(aju) #13

Słyszałeś o czymś takim jak heurystyka? Dobry AV poradzi sobie z nawet dopiero co powstałym wirusem którego nie ma w bazie :slight_smile:

Ja również widziałem. Jednak gdy dogłebniej sprawdziłem logi to co nie co w nich było :slight_smile:

Nie zapominaj ze wirusów nie łapie się tylko poprzez przeglądanie "złych stron"