Poszukuję kamerki internetowej z przejrzystym obrazem

Witam. Posiadam średniej klasy kamerkę internetową, niestety jak się można domyślać - jakość obrazu jest fatalna, już nie wspominając o zdjęciach z kamery … Ustawiłam maksymalną ostrość ale to niewiele dało - obraz jest rozmazany, ledwo co zarysowują się kontury a kolorystyka jest niemalże szarobura … Dlatego poszukuję dobrej jakości kamerki z przejrzystym wyraźnym obrazem i wyrazistymi kolorami- jaką byście polecili (firma, model)? A tak przy okazji czy jakość obrazu w kamerze zależy tylko od samego urządzenia czy może od czegoś jeszcze (tzn. im gorszej klasy komp tym gorsza jakość obrazu?). Pozdrawiam serdecznie użytkowników forum

Dużo zależy od oświetlenia. Przy dobrym świetle jakość zdjęć będzie dużo lepsza.

http://cokupic.pl/Opinia/Logitech-Quick … 7a3e1256a5 , sam ją posiadam i jestem zadowolony .

Microsoft ma fajne kamerki. Sam posiadam i jest bardzo zadowolony.

ja mam logitech pro 9000 i jest super, trochę wymaga ustawień, ale jakoś obrazu jest więcej niż zadowalająca, także wideo ist ok z tylko minimalnymi opóźnieniami.

Troche trzeba na to wydać, ale ja dałem np. 271 złoty razem z przesyłka, co nie jest aż taką kara finansową ( w sklepie kosztuje ponad 400 zł).