Poszukuję kamerki internetowej z przejrzystym obrazem

(Sylwia81) #1

Witam. Posiadam średniej klasy kamerkę internetową, niestety jak się można domyślać - jakość obrazu jest fatalna, już nie wspominając o zdjęciach z kamery ... Ustawiłam maksymalną ostrość ale to niewiele dało - obraz jest rozmazany, ledwo co zarysowują się kontury a kolorystyka jest niemalże szarobura ... Dlatego poszukuję dobrej jakości kamerki z przejrzystym wyraźnym obrazem i wyrazistymi kolorami- jaką byście polecili (firma, model)? A tak przy okazji czy jakość obrazu w kamerze zależy tylko od samego urządzenia czy może od czegoś jeszcze (tzn. im gorszej klasy komp tym gorsza jakość obrazu?). Pozdrawiam serdecznie użytkowników forum

(W Kowaluk) #2

Dużo zależy od oświetlenia. Przy dobrym świetle jakość zdjęć będzie dużo lepsza.

(Sandrok) #3

http://cokupic.pl/Opinia/Logitech-Quick ... 7a3e1256a5 , sam ją posiadam i jestem zadowolony .

(Pawelnr1) #4

Microsoft ma fajne kamerki. Sam posiadam i jest bardzo zadowolony.

(Masonizyd) #5

ja mam logitech pro 9000 i jest super, trochę wymaga ustawień, ale jakoś obrazu jest więcej niż zadowalająca, także wideo ist ok z tylko minimalnymi opóźnieniami.

Troche trzeba na to wydać, ale ja dałem np. 271 złoty razem z przesyłka, co nie jest aż taką kara finansową ( w sklepie kosztuje ponad 400 zł).