Poszukuje Karty GeForce do 200 zł

Tak zasadnicza różnica, bo to dwie rożne firmy i epoki, taki GF 8600GT nawet z DDR2 jest sporo wydajniejszy od starego Radeona 9200.

GTA SA to stara gra która nawet na 1440x900 płynnie chodzi.

źle doczytałem,tak czy siak,można nazwać takie zachowanie gry średnio płynne ale jest różnica miedzy niskimi a max detalami,jak pisałem da sie grać lecz idealna ilosc fps nie jest

Kup 6800… to bardzo dobre karty. A tak poza tematem ktos tu napisał:

Autorowi postu gratuluje uruchomienia GTA 4 na 14 fps na konfigu: Celeron D 2.8 @ 3.3.GF 6600 256Mb podkręcony.3GB RAM.Asus P5LD2 SE.zasilacz OCZ Stealth X Stream 500w

jesli chcez wyciągnac wiecej na gta 4 usun wszystko z folderu Temp. Mi dodalo ~ 5 fps.

musze zmnienic karte graficzną bo mi GOTHIC ARCANIA nie pójdzie :frowning:

jedynym sposobem trzeba wyszystko wymienic od procka ,ramu,karte grafizcna,az po zasilacz itd.

to zamiast wymieniać tyle podzespołów to już lepiej opłaca się złożyć nowego kompa

a do autora parę postów do góry.Nie oskarżam cię od razu o syf w kompie ale wydało mi się dziwne że na 8600gt zacinało ci się San Andreas a kartę mam z ddr i jakoś chodzi a poza tym to ja tego celka miałem na 3.67 bez zmiany napięcia ale wywalało mi już błędy i temperatura była trocha za wysoka jak grałem i to wszystko na boxowym chłodzeniu więc zostałem przy bezpiecznym 3.33.Gta 4 nie tnie się tak bardzo przy 12 fps-ach jak inne gry na przykład ja przy 20 fps-ach nie mogę grać w alarm fo cobre a w gta 4 ujdzie więc to zależy od gry przy ilu działa płynnie ale i tak za miesiąc kupuje E5200 i gf 9600gt.