Poszukuje karty muzycznej (zewnętrznej)


(M1cw4j) #1

Witam,

 

Mam dwa gniaza z przodu komputera (różowe i zielone) czasem uderze w przód komputera przypadkiem kółkiem od krzesła i wejście od mikrofonu zaczyna wariować (jak podłącze mikrofon to syczy,buczy itd. itp.)

Więc szukam rozwiązania , czy można by coś dokupić abym mógł to podłączyć przez usb  i postawić np. na biurku i do tego podłączać mikrofon , głośniki i słuchawki ?

 

Coś takiego znalazłem , będzie działało prawidłowo? (Jeżeli podłącze do niego słuchawki z mikrofonem)

 

Link : 

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-muzyczna-na-usb-5-1-hurt-f-vat-i4358075625.html

albo

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-muzyczna-usb-7-1-dla-graczy-i4353455292.html

Jeżeli ktoś miałby coś lepszego (zewnętrzną karte graficzną) to proszę o podanie linku. 

Interesuje mnie cena do maksimum 80-100 zł


#2

 

Bezpieczny, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(Longhorn2009) #3

Musi być na USB czy może być PCI? Z Creative Sound Blaster X-Fi Surround Pro 5.1 USB byłbyś zadowolony, ale dostanie jej za 100zł jest praktycznie niemożliwe. Z tańszych: http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-usb-creative-sb-sound-blaster-play-i4364328410.html

Generalnie masz mały wybór jeśli szukasz tylko wśród modeli na USB, na twoim miejscu wyprowadziłbym na przód wejścia audio z tyłu obudowy poprzez przedłużenia mini-jacka.


(M1cw4j) #4

Jeżeli kupiłbym wymienioną wyżej kartę i zakupił nowe słuchawki+mikrofon.

 

np te :

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-z-mikrofonem-do-grania-rozmow-skype-i4419537415.html

nie było by szumów itp. gdybym gadał przez ten mikrofon na ts3/skype ?


(Longhorn2009) #5

Na pewno jakość by była istotnie lepsza, ale jak będziesz kupował to kupuj dowolne, najlepiej markowe a nie firmy, którą pierwszy raz słyszysz w ogóle (jakiś sades - może sedes). Jak tylko do skype to wystarczą tańsze za 20-30zł. Sam takich używałem i to od tracera i jakość była w porządku, szumy nie zakłócały rozmów. Oczywiście dopisków w stylu “do skype” nie muszą mieć. Pamiętaj też, że na jakość dźwięku wpływa też jakość i szybkość połączenia z internetem, i u ciebie i u drugiej osoby.


(M1cw4j) #6

Czyli lepiej kupić tańsze?

 

Czy ta karta jest ogarnięta którą wymieniłeś?

(nie szumi itp)?

 

Więc jeżeli mogę kupić tańsze biorę tę :

http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-tracer-rohu-super-bass-v-2-i4401599608.html

(Longhorn2009) #7

Karty na USB są zawsze wyraźnie gorsze pod względem parametrów od modeli wewnętrznych, aczkolwiek do podstawowych zastosowań podany sound blaster powinien wystarczyć (ze szumem nie będzie problemów), podobnie jak słuchawki.


(M1cw4j) #8

Ok bardzo Ci dziękuję.

Już zamówiłem i czekam na kuriera ^.^

 

Temat można zamknąć.