Poszukuje komunikatora który będzię lepszy od gg

(Crosmain) #1

A więc tak jak w tytule poszukuję komunikatora który będzię lepszy od gg i mniej dziurawy i sprawdzony . Może były o tym inne posty jak tak to sorry . Po komunikator gg zaczyna powoli mnie irytować i denerwować .

(Cosik Ktosik) #2

Zobacz ten: http://www.aqq.eu/

(Persifall) #3

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nternetowe

Jak kolega wspomniał wyżej - Aqq2, albo Pidgin.

(Morphdreamer) #4

Dodam do tego jeszcze Mirandę - lepszy od AQQ i Pidgina, ale trzeba nieco poświęcić na jego konfigurację. Ewentualnie gotową paczkę (ze skonfigurowanym programem) możesz ściągnąć z tej strony: http://miranda.komunikatory.pl/viewpage.php?page_id=1

(Sawyer47) #5

To akurat zbyt trudne nie jest :slight_smile:

Osobiście używam Pidgina

Możesz też spróbować też Konnekta, choć oczywiście wybór jest o wiele większy.

(slawex1983) #6

Miranda

(Skr3czu) #7

Ostatnio mnie AQQ wciągnął więc go polecam.

(sosen86) #8

ja polecam ci mirandę. instalujesz pobierasz dodatkowe wtyczki (których jest ogromna ilość) poświęcasz trochę czasu na konfigurację. jak już wszystko jest tak jak powinno możesz sobie zachować wszystkie pliki z program files i d&s i przy następnej instalacji zastąpić je i masz już wszystko skonfigurowane. Jedynie na początku trochę czasu trzeba poświęcić ale później komunikator wyśmienity

(slawex1983) #9

sosen86 , dawno nie używałem Mirandy. Powiedz mi, czy możliwy jest transfer plików i obrazków przez protokół GG? Może jest do tego jakiś plugin?

(Crosmain) #10

Ok dzięki :slight_smile: za propozycje zobacze który komunikator jest mniej dziurawy i używa szyfrowania i czy działa na moim systemie i oczywiśćie czy funkcje są przybliżone do gg chodzi mi o transfer plików i protokołów gg.

(pakeroso) #11

A ja z czystym sumieniem polecić Ci mogę megakonfigurowalny i niemal bezawaryjny (bynajmniej u mnie przez rok użytkowania) multikomunikator Tlen.pl.

Jestem z niego bardzo zadowolony, gdyż łączy prostotę obsługi z ogromnymi możliwościami.

Ja z pewnością w najbliższym czasie go nie zmienię, gdyż jest bezkonkurencyjny 8)

Najświeższy ranking komunikatorów w Polsce