Poszukuję konwertera do filmów na mp4

Kurna no nie kapuje tego…ja się nie znam na tym jak ty .

Potrzebuję konkretnej instrukcji krok po kroku bo z tym co podałeś nie ogarniam …

Proszę niech pod ktoś w końcu jakiś konkret.

MEGUI zdekoduj i zakoduj wybranym kodekiem do wybranego formatu.

Zainstalowałem ,chcę włączyć program i :

http://i36.tinypic.com/21o7o85.jpg

???

Adzio , próbowałeś przeinstalować program łącznie z przeczyszczeniem rejestru przed zainstalowaniem??

Odinstalowałem i zainstalowałem i nadal to samo…

A może wie ktoś dlaczego jak rozpoczynam konwersję na programie co jest z mp4-ką dołączony to wyskakuje błąd ?? Może to się da naprawić i będę korzystał z tego konwertera co był dołączony w mp4-ką?

A wymagany .NET Framework 2.0 jest zainstalowany…?

Poza tym… skonfigurowanie meGUI do uzyskania pliku o wymaganych właściwościach może być dosyć kłopotliwe.

Przyjrzyj się uważnie - czy ‘błąd’ dotyczy nakładki AVIConverter, czy enkodera MEncoder?

Zamień MEncoder na inną wersję.

BTW

Pod ostatnim linkiem znajdziesz buildy skompilowane pod różne procesory (Athlon XP, Prescott, Pentium M, Pentium 4, Athlon 64).

To dla mnie za trudne…

Myślałem że poda ktoś po prostu program i instrukcję obsługi.

Chyba już nie da rady mi jakoś pomóc.

Ściągnięcie archiwum (MPlayer+MEncoder lub sam MEncoder), rozpakowanie i skopiowanie pliku do katalogu AVIConverter (zamiana pliku)?!

Witam WinAvi Video Converter no ale programu musisz sie sam nauczyc choc to proste jak konstrukcja cepa

I jeszcze na szybko wgrac klmcodeck

Ehm… brak możliwości ustawienia 18 FPS oraz obrócenia obrazu o 90 stopni z lustrzanym odbiciem.

Wideo o niezgodnych z wymaganymi parametrami, nie będzie odtwarzane na danym odtwarzaczu PMP.