Poszukuję mikrofonu z allegro

Poszukuję mikrofonu z allegro Z tąd

tylko tak jak w telewizjach jest.

cena od 0 do 15 zł

typu taki

Edit:Gdzie się taki mikrofon podłanczxa pod komputer a gdzie pod głośniki?

A jak jest wdg. Ciebie w telewizji?

Podałeś wyniki wyszukiwania i lenistwo Ci przeszkadza je przejrzeć :evil: ?

podałem link i przejrzałem tylko chce żebyście je ocenili i który z tych wybrać. :twisted:

do tego mic. potrzebujesz odpowiedni kablel … dopiero będziesz mógł podłączyć go do kompa !!

A jak ja bede chciał podłonczyć do głośników.

Jak coś to mikrofon potrzebuję do kręcenia młynu na Delcie.

Czyli siedze na takim wysokim krześle i jestem tyłem do boiska i głośniki(małe) stawiam na tym krzesełku i krzycze co inni mają robić

a więc który mi mikrofon polecacie?

Może megafon? :?

też dobre.

Ale widizałem na legii jak gostek trzymał mikrofon i cos tam krzyczał.Megafon też może być bo na delcie 4000 osób nie kibicuje.Góra to 100 w młynie!

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 13:07

Ale taki że krzyczę przez taką komórkę jakby!

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 13:09

z tego co widze to za 15zł jakiegoś w miare dobrego nie kupie!

Ja kupiłem dobry za ok 35 ale już sprzedałem go wiec nie wiem jak sie nazywał, by taki mikrofon do PC podłączyć potrzeba przejsciówke z dużej wtyczki na małą :slight_smile:

Żeby podłączyć taki mikrofon “normalny” :mrgreen: to trzeba użyć przejściówki z dużego jacka na małego - sam takiej używam.

Często jest ona dołączana do mikrofonu…

A za 15zł na 99% nie kupisz jakiegoś dobrego :slight_smile:

Są też takie plastikowe dla dzieci, ze sprężynką w środku :lol: ale rozumiem ze takiego nie chcesz 8) Radze uzbierać kilka złotych wiecej i kupić w sklepie, bo jeśli w tych 15 PLN-ach jest przesyłka to nie kupisz nic :smiley:

:lol!: widizałem taki ale to chyba nic nie mówi

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 13:41

hej a jak podłoncze pod głósniki słuchawki z mikrofonem to bedzie cos słychać?

Jeśli jest takie gniazdo to tak, ale nie jestem pewien bo w moich X-530 nie ma. :slight_smile:

Ps. Też bym sobie kupił jakiś mikrofonik, ale gniazdo na mikro w budzie zajęte :stuck_out_tongue:

a tobie po co to żeby ludzi budzić w środku nocy 8)

Nie, ale na brak muzyki ulica i blok nie narzeka ( do 22 ) Policją straszą itp. Szczególnie jeden typ z żonką, szkoda gadać 8) Niech spróbuje, tak poza tematem ale pytałeś :stuck_out_tongue: :lol:

Jak chcesz bez kompa to musisz kupić wzmacniacz, może być taki do zestawów Hi-Fi tylko wtedy musisz mieć kabel z jednej strony złączem mikrofonowym a z drugiej chinche bo wzmacniacze Hi-Fi są zwykle na chince. Jak chcesz na tych samych kolumnach puszczać muzę może być jeszcze potrzebny mikser tylko taki specjalny, taki kuchenny się nie nadaje.