Poszukuje Monitora LCD do 1000zl

To moj pierwszy post na tym forum wiec pozwalam sobie wszystkich powitać!

Staje wlasnie przed wyborem nowego monitora.Ten monitor miałby mi slużyc

również do gier wiec zalezy mi zeby mial maly czas reakcji 2ms w grey to grey to chyba wystarczająco żeby nie było smużenia.Prosze o pomoc w wyborze jakiegoś monitora.Czy myślicie ze ten model firmy LG jest dobry?

OTO LINK:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=36749

PLrafalkup

A zapomniał bym mam na te monitor około 1000zl

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/149899 nie wiem jak z jakością tego monitora ale jak masz 1000zł poszukaj na skąpiec pl…będzie taniej niz na komputroniku co widać na powyższym przykładzie :slight_smile:

Wiem, ja sklep komputronik podałem tylko jako przykład. Prosiłbym o dzielenie sie sugestiami na temat modeli monitorów a nie sklepów.

Sprawdź sobie na znak.pl,tam znajdziesz fajne oferty i w przystępnej cenie

Uważam że to rozsądny wybór. Sam kupiłem LG 19"L1919S miesiąc temu i jestem zadowolony zwłaszcza że zapłaciłem 750PLN w promocji w MM

BenQ FP91GP za 850zł, choć może lekko smużyć przy szybkich grach FPS

No to teraz mam poważny problem czy kupic tego BenQ FP91GP 8ms MVA

czy LG Flatron L1953TR-SF 2ms TN.MVA to jak wiadomo świetne kolory ale duzy czas reakcji boje sie tego smużenia.

Zna ktos moze jakis inny monitor w MVA w okolicy 1000zl ?

A i czy miedzy MVA a TN jest widoczna różnica w grach ?

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

te TN w wydaniu LG nawet z “2ms” też potrafią smużyć. Tak jak pisałem, jeśli grasz w szybkie gry FPP to będzie smużyć MVA 8ms, jeśli grasz w coś wolniejszego, jakies NFS itd. to nic nie zauważysz, ja na swoim musiałem długo się męczyć, żeby w ogóle się dowiedzieć co to znaczy “smużenie na LCD” :smiley: choć też mam “zaledwie” 8ms. Dużo zależy od producenta i jak bardzo zaniża on parametry swoich monitorów w porównaniu do tych rzeczywistych :slight_smile:

The_thing móglbys dac jakis przyklad gry FPP w ktorej myslisz ze bedzie smużyc?

no ja osobiście nie gram w gry FPP więc mnie ten problem nie dotyczy :slight_smile: Wiem tylko, że mój smuży przy bardzo dynamicznym obrazie… w NFSach nie smużył, za to w Medieval 2 tak :slight_smile: tylko przy przesuwaniu szybko mapy strategicznej i to jak się przypatrzyło, bo przy takiej prędkości przesuwania nie zauważa się na tkaie szczegóły uwagi.

czy plusy mva (duża gama kolorów itd) są widoczne w grach?

raczej nie zwraca się na to uwagi w grach, ale przy obróbce zdjęć cyfrowych bardzo się przydaje, dobre odwzorowanie kolorów ich nasycenie…

Ok wracajmy do tematu, zna ktoś jeszcze jakis fajny LCD-ek 19’ do 1000zl ?