Poszukuję nagrywarki DVD

poszukuję nowej dobrej nagrywarki DvD w cenie do 130 zł

no i nie wiem jaką wybrać ponieważ jest wiele fajnych nagrwarek

jaką proponujecie mi ??

Każdy poleci to co sam ma. Ja ze swojej strony polecam Liteon (najprościej zmienia się w niej firmware)

Coś wąska ta ankieta.

Ja także zamierzam się z zakupem jakiegoś palnika i chyba zdecyduje się na pioneera 112.

I na tą firmę oddaje głos.

Plextor.

wąska ta ankieta bo miej więcej takie firmy nagrywarek mnie interesują

a inne to raczej mniej znane a chciałbym żeby mi ta nagrywarka dłużej przetrzymała niż 2 lata

Mniej znane ;o ?

To chyba dla Ciebie.

Plextor, LiTeOn, Pioneer jedne z lepszych firm produkujących nagrywarki.

Każda z tych firm bije na głowę LG ;]

ja tam mam i Lite-Ona(już ładnych pare lat i jest supper) i Benq też już z rok i daje rade

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 19:19

Plextor też dobry słyszałem, a LG to troche oklepane że najlepsze :stuck_out_tongue:

Plextor przetrzyma ci 10 zowa8.gif

ze swojej strony polecam LG -> bardzo solidne konstrukcje… LG H55L za około ~120zł

zgadzam się z toba piotrekplay też chyba kupie te nagrywarke tylko jescze nie wiem czy LG H55L czy LG H55N

są bardzo podobne . nie miałeś żadnech problemów z tą nagrywarką ???

nie, mam wersję H55L zero problemów w miarę cicha, z lightscribe nie ma problemów :slight_smile:

wszystkie inne niż samsung:D już miałem dwa razy samsunga i bardzo szybko się psują :wink: W ankiecie ja wybrałem LG

ja- tylko LiteOn, żadne LG!

LiteOny 2 zajechałem … LG jest dobry w odkurzaczach

polecam NECa tylko i wyłącznie

mi jakoś liteon mnie nigdy nie zawiódł, a nagrywam codziennnie.A tak PS: według mnie liteony mają lepszą korekcję błędów od LG

O, Nec też jest dobry. No, ale dzieciaczek nie zna takich firm i chce LG - co zrobisz…

Tylko po co, jak wtedy to będzie się zastanawiał nad zmianą blue-ray’a na co innego :stuck_out_tongue: Moim zdaniem nie warto dopłacać do plextora…

Z tych 3 to THOSIBA:)

Można i tak :wink: Ja jestem zdania, że jak kupować sprzęt typu nagrywarka, monitor, TV etc. to porządny 8)