Poszukuje Naj Naj Lepszego Antywira

Witam mam problem, mam taki problem z wirusami ze to szok, i chcial bym sie was zapytacjaki jest naj naj lepszy program antywirusowy, zapłace kazda cene ale by był naj naj lepszy ?!

Kolego poszukaj na forum było tego sporo. A tak apropo nie ma najlepszego bo każdy ma swoje zdanie. :?

nie zdanie a wady, ale najwazniejsza jest

skutuczenosc danego antywira

i jak sobe radzi z usunieciem danego wirka, potem

obciazenie systemu skanerow rezydywnych ,a na koncu szybkosc skanowanych obiektow na dysku

jesli chcesz wybrac:

podejmij najpierw decyzje

czy chcesz caly pakiet

(antywir+firewall) czy samego antywira bo korzystac bedziesz z oddzielnego firewalla np.

dopiero potem dalej mozemy uscislic wybor

chce samego antywira, poniewazfireewola jush mam, wiec macia jaki polecasz

Temat “klepany” wiele razy, Napiszę jeszcze raz to co pisze zawsze. Najlepiej poczytaj w necie (albo te, które zostały Tobie polecone na naszym forum :wink: ) o tych wszytskich antyvirach, a potem kolejno je testuj, pobierając triale z vortalu :smiley:

skutecznosc najwieksza ma F-Prot powyz. 13000 baza sygnatur

oraz najmniej obciaza system do

3,5mb ,takze co do skanowania obiektow jest zaraz za Nodem pod wzledem szybkosci

z nowych technologii polecam ci McAfee_VirusScan_Enterprise_v8.0i

(OverBuffer, DCDM RPC, UPNP itd.)

moze szybkoscia ustepuje Nodowi czy F-Prot ,ale jest skuteczniejszy niz

NOD

godny polecenia jest takze RAV, powyz. 115000 baza sygnatur, szybkosc skanowania i obciaza tak malo do 5mb jak F-Prot czy NOD

ale ci powiem tak nigdy niepozostawiaj pod wladza jedngo antywira

kazdy ma inna baza w zaleznosci z jakiego reionu pochodzi czy z Eurpy czy z Ameryki np.

wiec skanuj skanerami AV

od czasu do czasu

F-Prot, RAV, McAfee_VirusScan_Enterprise_v8.0i

twoj wybor nalezy do ciebie

Zamykam.

"S Z U K A J"