Poszukuje Naj Naj Lepszego Antywira

(Pazimen) #1

Witam mam problem, mam taki problem z wirusami ze to szok, i chcial bym sie was zapytacjaki jest naj naj lepszy program antywirusowy, zapłace kazda cene ale by był naj naj lepszy ?!

(lazikar) #2

Kolego poszukaj na forum było tego sporo. A tak apropo nie ma najlepszego bo każdy ma swoje zdanie. :?

(Xiao19) #3

nie zdanie a wady, ale najwazniejsza jest

skutuczenosc danego antywira

i jak sobe radzi z usunieciem danego wirka, potem

obciazenie systemu skanerow rezydywnych ,a na koncu szybkosc skanowanych obiektow na dysku

jesli chcesz wybrac:

podejmij najpierw decyzje

czy chcesz caly pakiet

(antywir+firewall) czy samego antywira bo korzystac bedziesz z oddzielnego firewalla np.

dopiero potem dalej mozemy uscislic wybor

(Pazimen) #4

chce samego antywira, poniewazfireewola jush mam, wiec macia jaki polecasz

(system) #5

Temat "klepany" wiele razy, Napiszę jeszcze raz to co pisze zawsze. Najlepiej poczytaj w necie (albo te, które zostały Tobie polecone na naszym forum :wink: ) o tych wszytskich antyvirach, a potem kolejno je testuj, pobierając triale z vortalu :smiley:

(Xiao19) #6

skutecznosc najwieksza ma F-Prot powyz. 13000 baza sygnatur

oraz najmniej obciaza system do

3,5mb ,takze co do skanowania obiektow jest zaraz za Nodem pod wzledem szybkosci

z nowych technologii polecam ci McAfee_VirusScan_Enterprise_v8.0i

(OverBuffer, DCDM RPC, UPNP itd.)

moze szybkoscia ustepuje Nodowi czy F-Prot ,ale jest skuteczniejszy niz

NOD

godny polecenia jest takze RAV, powyz. 115000 baza sygnatur, szybkosc skanowania i obciaza tak malo do 5mb jak F-Prot czy NOD

ale ci powiem tak nigdy niepozostawiaj pod wladza jedngo antywira

kazdy ma inna baza w zaleznosci z jakiego reionu pochodzi czy z Eurpy czy z Ameryki np.

wiec skanuj skanerami AV

od czasu do czasu

F-Prot, RAV, McAfee_VirusScan_Enterprise_v8.0i

twoj wybor nalezy do ciebie

(system) #7

Zamykam.

"S Z U K A J"