Poszukuję narzędzia do masowej zmiany napisów filmowych


(p19koz) #1

Poszukuję narzędzia do masowej zmiany plików .txt będących napisami w filmach. A dokładniej możliwość masowej konwersji do jednego formatu, szukana we wszystkich plikach znaku lub grupy ich i możliwość zmiany, kasowania (tych właśnie znaków) itd..

Z góry dzięki za pomoc:)


(MarS) #2

Sprawdź darmowy Subtitle Workshop


(Chillout) #3

Przejrzyj: http://www.searchengines.pl/Obrobka-nap ... 94784.html


(p19koz) #4

Subtitle Workshop niestety to nie to:( Niby istnieje możliwość konwersji wielu plików ale tylko do .sub, a mi nie o to chodzi tylko o to co robi np. SubPlayer tzn. konwertuje z .txt do .txt, a zmiany są w samym tekście pliku czyli np. {00:00:00} na {000}{000}. Już nie wspomnę, że nie ma możliwości przeszukiwania wielu plików jednocześnie i zmiany ich:( także proszę o lepsze propozycję:slight_smile:

żaden z wymienionych przez Ciebie programów nie oferuję przeze mnie chcianej funkcjonalnosci. Mnie bardziej interesuję program do masowej pracy na plikach .txt niż jakieś przesuwanie czy zmiana czasu wyświetlania napisów. Do tego swobodnie wytarcz mi SubEdit Player :frowning:

Proszę o propozycję softu, który konkretnie spełnia moje oczekiwania a nie listy programów do obróbki napisów. To to ja sam potrafię w google znaleźć.


(=Bogdan=) #5

Wypróbuj Notepad2

http://www.dobreprogramy.pl/Notepad,Pro ... 13075.html


(p19koz) #6

a powiedz mi proszę gdzie w nim masz możliwość pracy na wielu plikach jednocześnie? Bo ja nie widzę