Poszukuję nazwy gumy do żucia z 2002 roku sprzedawanej w PL

Witam!

Poszukuję nazwy gumy do żucia sprzedawanej w Polsce, kupowałem ją podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2002 roku, z tego co pamiętam to były takie niewielkie pakieciki, albo zielone albo niebieskie (małe tekturowe) wewnątrz było kilkanaście malutkich kuleczek (białych). Wydobywało się je poprzez wysunięcie lekkie “szufladki” (z tego pakieciku) i wydobycie gumy przez mały otwór w szufladce. Kolor opakowania tak jak wspomniałem albo niebiecki albo zielony.

Guma NIE rozpuszczalna, małe kuleczki więc zostawała w ustach. Na początku była dość “mocna” :slight_smile: potem oczywiście traciła smak.

Poszukuję nazwy tej gumy, ewentualnie zdjęcie lub wskazanie na producenta :slight_smile: Pragnę ją znów zdobyć, chociaż nie wiem czy jest ona w produkcji…

wg mnie nazwa jej to “Xtreme” ale mogę się mylić.

Czy ktoś ją pamięta?

guma szok może ? bylo kilka rodzaji opakowań

Wiesz, na “szok” mi to nie wyglądało :slight_smile: oglądam w google grafika opakowania ale nic nie widze tam z “szoku” to nie była guma typu takiego że je się ją i coś ostrego pikantnego, po prostu normalna porządna guma :slight_smile: z dobrym smakiem (coś jak bardzo mocny orbit), z resztą trudno mi powiedzieć po 8 latach :slight_smile:

ale dziwi mnie że nie mogę wynaleźć opakowania w internecie, np. w google grafika.

A to nie była przypadkiem jakaś limitowana seria winterfresh’a ?! Bo ja też kojarzę te gumy ale pod szyldem winterfresh, choć mogę się mylić…

Pamiętam to! :smiley: Nazwę też pamiętam, ale nie potrafię jej poprawnie napisać ;p

Gość w reklamie mówił mniej więcej coś takiego: “eksajt firmy wirglej” :lol:

tak, być może :slight_smile: choć ja sobie nie przypominam reklamy. Pamiętam tylko tekturowe malutkie opakowania, prostokątne, z których się troszkę wysuwało taką szufladkę , odwracało i wypadała małą kuleczka.

“eksajt” , czyli coś było z tym “X” na początku :slight_smile:

Wrigley_s_X_Cite__1003200.jpg

“Wrigley’s X-Cite”

To jest to! :smiley:

O tak to jest to!, a znalazłeś niebieskie opakowanie? :smiley:

tnZZZZZZTVC021004093304PIC.jpg

warto obejrzeć , hasło przewodnie “Unikaj psiego oddechu” :razz:

dobra teraz muszę to skądś sprowadzić

Dodane 20.07.2010 (Wt) 11:35

skąd masz te obrazki? z jakich stron? :slight_smile:

Dodane 20.07.2010 (Wt) 11:38

a tak widze w gogle grafika to samo co zapodałeś :slight_smile: Trzeba poszukać czy jest jeszcze w sprzedaży

Dodane 20.07.2010 (Wt) 11:53

I wielkie dzięki R@fik za pomoc

Ależ nie ma za co :slight_smile:

Życzę powodzenia w poszukiwaniach i smacznego ;]

To jak przy takim temacie jesteśmy , to może się orientujecie czy gdzieś w naszym kraju można jeszcze kupić gumę do żucia ‘‘Donald’’ :stuck_out_tongue: