Poszukuje nowego biosu dla nvidia geforce 7900 gt

(Ganomant) #1

Witam, potrzebuję nowego biosu do karty graficznej nVidia GeForce EN7900 GT 256mb, ddr2. Potrzebuję go ponieważ jak słyszałem to trochę coś pomaga to w grach czy coś w tym stylu. Niestety ja biosu do tej karty graficznej nie mogę znaleźć. Jeżeli ktoś byłby tak miły oraz pomógłby mi go znaleźć i podać do niego link lub załącznik byłbym wdzięczny :slight_smile:

Pozdrawiam, Ganomant.

(Rupertm) #2

Odradzam instalowanie biosu grafiki bo po nie udanej aktualizacji stracisz obraz i ponowną aktualizację będziesz musiał robić po omacku albo na innym kompie co ma jeszcze grafikę zintegrowaną z płytą

(ADR1991) #3

Nawet jeśli, to nie zauważysz różnicy. Twoja karta graficzna już nie nadaje się do gier, sugerowałbym wymianę.

(Ganomant) #4

Tak, tak, coś jeszcze ? Kazdy mi to mówi ale i tak jej nigdy nie opuszczę, nawet wtedy kiedy się spali. Będę ja trzymał do koćca mego życia. Poza tym każdy również mi mówi, ze nie nadaje się do gier ? - Odpowiem przecząco..

Jakoś normalnie mi działają na niej gry takie jak:

• Euro Truck Simulator 2012

• PES 2013

• FIFA 13

• CS:S

• CS:GO

• COD:MW2

Dodam również to, ze mój brat ma GeForce 86000 gt i moja ciocia, GeForce en7900 gt jest lepsza niż jej nowsza wersja.

Ganomant , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

(igrek) #6

Wybacz ale granie na minimalnych detalach jakoś nie przynosi frajdy, upieraj się przy swoim ale to już prehistoria jest.

(Ganomant) #7

Minimalne ? W PES'a 13, Fife 13, CS:S, CS:GO cisnę na najwyższych detalach :slight_smile:

Mniejsza z tym bo i tak mi nie uwierzycie.. To ma ktoś tego biosa lub ma do niego link ?

(rgabrysiak) #8

Nie wiem co się tak upierasz na aktualizację BIOSu dla karty graficznej. I tak żadnej różnicy w wydajności nie zobaczysz.

(falcon89) #9

Nowe biosy do kart graficznych przeważnie są wydawane po to by coś naprawić (w niektórych przypadkach wydajność karty graficznej może spaść), a nie po to by zwiększyć jej wydajność (po za nielicznymi przypadkami).

(Lubsztor) #10

Wgranie nowego biosu raczej nie przyniesie zysku wydajność, chyba że będzie to zmodyfikowany bios w którym zegary są podkręcone. A bezpieczniej będzie jak sam podkręcisz niż wgrasz gotowca.

(Qba Lukaszczyk) #11

Z gówna bata nie ukręcisz, jak głosi staropolskie przysłowie.

(Ganomant) #12

Tylko, że jak swoja ciotkę podkręcam to zegary się zerują do domyślnego..

(Lubsztor) #13

Z moją 7300 GT też był jakiś dziwny problem ze stabilnością jak podkręcałem w EVGA Precision, ale w programie MSI Afterburner się udało. Nie mam tego podkręcenia zapisane na stałe więc jeżeli potrzebuję tych mhz to uruchamiam Afterburnera i wczytuję zapisany profil, ale z tego co wiem to jest możliwość dodania do autostartu jeżeli zależy Ci na tym.