Poszukuje nowego biosu dla nvidia geforce 7900 gt

Witam, potrzebuję nowego biosu do karty graficznej nVidia GeForce EN7900 GT 256mb, ddr2. Potrzebuję go ponieważ jak słyszałem to trochę coś pomaga to w grach czy coś w tym stylu. Niestety ja biosu do tej karty graficznej nie mogę znaleźć. Jeżeli ktoś byłby tak miły oraz pomógłby mi go znaleźć i podać do niego link lub załącznik byłbym wdzięczny :slight_smile:

Pozdrawiam, Ganomant.

Odradzam instalowanie biosu grafiki bo po nie udanej aktualizacji stracisz obraz i ponowną aktualizację będziesz musiał robić po omacku albo na innym kompie co ma jeszcze grafikę zintegrowaną z płytą

Nawet jeśli, to nie zauważysz różnicy. Twoja karta graficzna już nie nadaje się do gier, sugerowałbym wymianę.

Tak, tak, coś jeszcze ? Kazdy mi to mówi ale i tak jej nigdy nie opuszczę, nawet wtedy kiedy się spali. Będę ja trzymał do koćca mego życia. Poza tym każdy również mi mówi, ze nie nadaje się do gier ? - Odpowiem przecząco…

Jakoś normalnie mi działają na niej gry takie jak:

  • Euro Truck Simulator 2012

  • PES 2013

  • FIFA 13

  • CS:S

  • CS:GO

  • COD:MW2

Dodam również to, ze mój brat ma GeForce 86000 gt i moja ciocia, GeForce en7900 gt jest lepsza niż jej nowsza wersja.

Ganomant , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Wybacz ale granie na minimalnych detalach jakoś nie przynosi frajdy, upieraj się przy swoim ale to już prehistoria jest.

Minimalne ? W PES’a 13, Fife 13, CS:S, CS:GO cisnę na najwyższych detalach :slight_smile:

Mniejsza z tym bo i tak mi nie uwierzycie… To ma ktoś tego biosa lub ma do niego link ?

Nie wiem co się tak upierasz na aktualizację BIOSu dla karty graficznej. I tak żadnej różnicy w wydajności nie zobaczysz.

Nowe biosy do kart graficznych przeważnie są wydawane po to by coś naprawić (w niektórych przypadkach wydajność karty graficznej może spaść), a nie po to by zwiększyć jej wydajność (po za nielicznymi przypadkami).

Wgranie nowego biosu raczej nie przyniesie zysku wydajność, chyba że będzie to zmodyfikowany bios w którym zegary są podkręcone. A bezpieczniej będzie jak sam podkręcisz niż wgrasz gotowca.

Z gówna bata nie ukręcisz, jak głosi staropolskie przysłowie.

Tylko, że jak swoja ciotkę podkręcam to zegary się zerują do domyślnego…

Z moją 7300 GT też był jakiś dziwny problem ze stabilnością jak podkręcałem w EVGA Precision, ale w programie MSI Afterburner się udało. Nie mam tego podkręcenia zapisane na stałe więc jeżeli potrzebuję tych mhz to uruchamiam Afterburnera i wczytuję zapisany profil, ale z tego co wiem to jest możliwość dodania do autostartu jeżeli zależy Ci na tym.