Poszukuje nr. tel. w woj. Śląskim

Jeśli ktoś ma książkę telefoniczna woj. Śląskiego, czy mógł ją otworzyć i poszukać Jankowic koło Pszczyny jest to mała miejscowość. I wypisać mi na PW wszystkich mieszkańców wraz z nr tel na literę P, dużo ich niema bo to mała miejscowość. Zgubiłem nr komórkowy tej osoby i muszę zadzwonić na stacjonarny. A jak wpisuje w internetowej książce to nic nie znajduje, chyba dlatego ze to bardzo dziwne nazwisko, pewnie zle je pisze, jak je zobaczę to je poznam. Jest to dla mnie bardzo ważne, tylko proszę pisać na PW!!

Złączono Posta : 14.09.2006 (Czw) 14:30

Bardzo was proszę o szybką odpowiedz. :slight_smile:

Tajemniczy http://www.ksiazka-telefoniczna.com/ :slight_smile:

karolzet sprawdzałem tam, jak juz pisałem nie wiem dokładnie jak się pisze to nazwisko, więc mi nic nie daje. :frowning:

Jeśli nie odpisujecie bo myśliciel ze będzie dużo do pisania, to jest wieś wiec będzie na P może 5 ludzi. Chciałem kupić tą książka tel. ale są tylko ze swojego rejonu, w moim przypadku to Wlkp.

Patrzę do książki i są tam tylko Jaśkowice, Jankowic nie ma; są dwa nazwiska na “P”: Pyrtek i Przybył.

Dzięki ale to muszą być JANKOWICE

Takowych nie ma w książce:P (z 1997 r.)

Trochę ona wiekowa, ale dzięki za fatygę, może ktoś ma coś nowszego. :slight_smile:

A informacja telefoniczna TPSA zastrajkowała?

Przecież możesz tam dowiedzieć się o numery abonentów w całej Polsce.

ma poprosić o wymienienie wszystkich nazwisk na “P” z Jankowic?

:slight_smile:

O konkretne nazwisko - przecież nie będzie na forum podawać nazwiska i dlatego napisał żeby podać wszystkie nazwiska na P.

Tajemniczy tych nazwisk na P jest kilkanascie tyle tylko że przy jednym nazwisku jest jeszcze kilka imion i do każdego z imion jest przypisany inny numer , jak by tak chciał wszystko przepisać to by troche czasu zajęło , podaj mi na priva nazwisko (może być troche przekręcone ) może coś wymyslimy.

Tylko ja jestem pewien tylko tyle ze to nazwisko jest na P, ja z tą dziwwczyna spotkałem sie tylko raz teraz jest w Irlandii, a telefon stacjonarny ma na pewno na starych.

Zbych1

podaj same nazwiska, jak której “spasuje” to podasz ewentualne imiona (jeśli kilka osób o tym samym nazwisku) i numery.

Numer musi zaczynać sie tak (32) 211…

Złączono Posta : 14.09.2006 (Czw) 20:13

Mi wystarczą same nazwiska, nr to juz sam poszukam tylko na pw! Bo poco komuś robić reklamę. W najgorszym wypadku podzwonię po wszystkich. :wink:

Kuknij szybko w priva i daj mi odpowiedź.

Zbych1 Było tam to nazwisko i poszukałem juz nr. wielkie dzięki jestes wielki :wink: