Poszukuję odtwarzacza MP3/MP4


(Nauka Polski) #1

Witam!

Poszukuje jakiegoś ciekawego i solidnego odtwarzacza MP3/MP4. Najlepiej z Allegro lub jakiegoś sklepu internetowego. Na "sprzęt" mam do 150 zł. Zależy mi, żeby był solidny i wytrzymały. Nie musi mieć jakichś super bajerów. Najlepiej gdyby miał wymienną, jak w telefonie, baterię; ale to nie priorytet.


(Kamilmlody5) #2

Dla mnie mp3/mp4 to niepotrzebne na owe czasy gadżety. Wszystkie bajery zastępuje nam telefon. No ale to rzeczy: Mój kolega ma naprawde spoko mp3, która mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-pentagram-vanquish-volt-4gb-bialy-i1643775596.html


(Błażej) #3

Wolałbym już taki

http://allegro.pl/sansa-clip-4gb-radio- ... 42877.html


(Kamilmlody5) #4

Ciekawe w czym ta Sansa jest lepsza? Designem? Wiem że wygląd to kwestia gustu ale Pentagram jest dla mnie ładniejszy a i z funkcjonalnością lepszy.


(imeehow) #5

Jeśli chodzi o nowy sprzęt to ja bym polecił Sansę Clip+ - ale to tylko odtwarzacz mp3, bez video. np http://allegro.pl/sandisk-clip-4gb-radio-fm-microsd-ladowarka-i1667998244.html Mam takiego od roku (8GB + 8GB na karcie) i sprawuje się świetnie.

Jeśli koniecznie musi być video, to może Sansa Fuze np http://allegro.pl/sandisk-fuze-4-gb-black-fm-okazja-i1654865982.html - długo działa na jednym ładowaniu, ale niestety video jest tylko dodatkiem, bez fajerwerków. No i nie ma zwykłego łącza USB tylko musisz stosować oryginalny kabel z nietypową wtyczką. Ceny są dość atrakcyjne, bo jest już nowszy model Fuze+ ale poza Twoim budżetem. No i slot na karty microSD jest nie do przecenienia.

Na oba odtwarzacze można wgrać alternatywny system Rockbox, który umożliwia scrobblowanie muzyki do portali Last.fm i Libre.fm, zmianę wyglądu menu, operacje na plikach z poziomu odtwarzacza (przenoszenie plików i katalogów, tworzenie, kasowanie itp), gry (tetris, sudoku, itp) i wiele więcej.

Co do tego Pentagrama, to co prawda go nie widziałem i nie używałem, ale z tego co się orientuję to ich odtwarzacze zazwyczaj lepiej wyglądają na papierze, niż grają w rzeczywistości. tutaj wątek o tym grajku: http://forum.mp3store.pl/topic/47533-pentagram-vanquish-volt-co-sadzicie/