Poszukuję odtwarzacza wideo

Witam wszystkich! !!

Jestem fanem filmów, wiec oglądam ich bardzo dużo.Posiadam różne formaty i z tym mam problem. Poszukuję programu dzięki, któremu nie będę musiał używać 2 lub 3 aplikacji. Najbardziej poszukiwany jest program w którym odtworzę formaty RMVB z napisami oraz AVI także z napisami.

Proszę o pomoc! !!

Zainstaluj sobie paczkę kodeków K-Lite Codec Pack do tego Real Alternative oraz QuickTime Alternative . Dzięki takiej kombinacji odtworzysz każdy możliwy format filmu na standardowym Windows Media Player, lecz ja osobiście polecam Media Player Classic prosty w obsłudze a zarazem “lekki” odtwarzacz.

PS: zanim zainstalujesz kodeki które podałem odinstaluj najpierw wszystkie poprzednie wersje które masz w systemie oraz przeczyść po tej operacji rejestr CCleanerem .

Nie instaluj paczek! Jak już to w trybie custom.

Zainstaluj AllPlayer w wersji 2.4!

Wejdz w opcje>live update i tam pościągaj wszystkie niezbędne kodeki.

AllPlayer:

Napisy

Mam jeszcze jedno pytanie: czy The KMPlayer odtwarza RMVb (podoba mi się ten program)??? Gdy chcę otworzy taki film wyskakuje okno, aby aktualizować kodeki. Chce je z aktualizować i ty zaczynają się schody. Nie chce dokonać aktualizacji. Jeżeli tak to proszę o pomoc.

da się:

http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=357

Wystarczy:

  1. Zainstalować same kodeki (realtime lub realalternative)

  2. Skopiować pare plików do katalogu The KMP.

  3. Odinstalować kodeki z punktu 1.

A oto lista (wyciągnięte z RealAlternative 1.9, katalog Codes):

atrc.dll

cook.dll

drv1.dll

drv2.dll

drvc.dll

raac.dll

rv10.dll

rv20.dll

rv30.dll

rv40.dll

sipr.dll

zrobiłem tak jak napisałeś. odinstalowałem raelalternative i nie chodzi. :?