Poszukuje oprogramowania do ściągania dzwonków polfonicznych

potrzebuje programu do ściągania z stron internetowych dzwonków polifonicznych na telefon komórkowy #-o

do tego nie trzeba specjalistycznego oprogramowania…

jezeli na stronie masz dzwonek midi [polifoniczny czy nie] to klikasz prawym i wybierasz zapisz jako włalaaa 8)

:stuck_out_tongue:

Ale chodzi ci o ściągnięcie na dysk i wgranie dzwonka do telefonu przez kabel lub IrDA??Czy chcesz wysłać sobie dzwonek ze strony w postaci sms-a ??

Autorowi zapewno ( w/g mnie ) ze chce sciagac poli i mono z platnych stron, na ktorych placi sie za dzwieki.

Niema takiego programu.

Trzeba szukac dramowych stron.

Szukanie na internecie tego co sie chce to nie byle co :wink:

no sorki ja to odebrałem tak jak Patricko tylko odpowiedziałem głupio tak jak i autor topicu za duzo się ie rozpisał :? a co do tych programow to moze i ktoś zrobił etc ale jest mnóstwo strn skąd można robić to za free np. http://www.xtel.com.ua/nokia_e.php

to moj qmpel… chodzi nam o sciagane dzwonkow z stron, moze jakis program do zgrywania dzwiekow jako wav (chodzi o to aby jak sie slucha zeba to zapisywalo):D:D

nie wiem o co koledze chodzi :? jedynie mogę się domyślać chodzi ci o to że puszczasz sobie jakiś dzwonek i chcesz żęby go cos zapisało na zasadzie rejestratora dzwięku tak ??

Hunter a i się wydaje że tak i kolega dośc jasno napisał

a ja kiedyś używałem takiego programu… jak znajde to podrzuce :slight_smile:

ok , jak cos to na maila krasnalek52@wp.pl