Poszukuje osoby która zna sie na Edhtml!

Cześć! Poszukuje osoby która na sie na Edhtml, ale nie bede opisywał jaki mam problem bo nie wiem czy bym sie zmieścił :smiley: Mój nr. gg to 7490570 !!

wiesz tu masz dużo miejsca … niewiem co to za program ale może chodzi ci o serial luba crack (jeśli takowy istnieje) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .

Dla zainteresowanych opis podaje

EdHTML jest uniwersalnym edytorem tekstu. Wspomaga tworzenie stron WWW (HTML, xHTML, WML) z wykorzystaniem języków PHP, PERL i JavaScript. Wspiera również CSS (CSS1, CSS2) i bazę danych MySQL. Posiada bardzo wiele funkcji ułatwiających wstawianie określonych (szablonowych) elementów, znacznie przyspieszając powstawanie strony. Zawiera wbudowanych szereg szablonów gotowych witryn, rozbudowany kurs HTML, a także pomoc do komend PHP, MySQL czy C++. Jest szybki, mały i można go dowolnie konfigurować. Swoim użytkownikom daje możliwość pisania własnych “pluginów”, czyli fragmentów kodu napisanych w pseudo Pascalu wykonujących określone zadanie. Dzięki temu każdy kto zna Pascala/Delphi na poziomie choćby podstawowym może usprawnić w jakiś sposób ten program. Można również pisać dodatki w plikach DLL, które także EdHTML wspiera

Więc pewnikiem nie chodzi o cracka ani seriala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hmm a czy to ma jakikolwiek związek z tematem topica ??

Posty typu OT

:arrow: kosz