Poszukuje pr. VLC player

…a mianowicie miałem kiedys ten program strasznie prosty i elegancki był NAJWAZNIEJSZE co potrafił to podgladac nie skonczone pliki tzn (sciagam czesto muze i zaczolem sobie pobierac a tu juz podsłuchiwałem czy owy kawałek mi sie podoba np jesli nie to przerywałem …wygodne to bylo bardzo) Teraz tez mam jakiegos vlc aleinna jakas wersja i niestety nie widzi on zaczetych ale nie ukonczonych plikow czy ma ktos moze taka wersje tego programy ktora bedzie umozliwiala mi podgladanie nie skonczonych(nie pobranych w 100% plikow)??

zgory wielkie dzieki pozdrawiam

A jaką masz wersję ??

VLC media player 0.8.5

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1361&t=24

nio niestety ale NIE DA sie zrobic tego cochcialem tzn odtworzyc nie pobranyc w całosci plikow;/

…nio chyba ze ja nie potrafie. Dawniej jak mialem tamta wersje vlc jakas stara chyba przez ktora sie dało robiłem to tak i teraz rowniez : vlc->file->Quick Open FILE _> i szukalem sobie w danym folderze do ktorego miał pobierac sie owy plik…teraz rownniez tak robie tylko ze teraz zanim ten plik nie pbierze sie w 100% to go poprostu w owym folderze jeszcze nie ma;/;/;/ …HELP :slight_smile:

Z tego wynika, że nie jest to wina programu VLC. Po prostu pliki tymczasowe nie są trzymane we wskazanym przez ciebie folderze tylko gdzieś indziej. A dopiero po ściągnięciu całego fimu, przenoszone są do folderu. Sprawdź w programie, którym ściągasz dany plik/film gdzie przechowuje pliki tymczasowe (może w Temp) i tam szukaj swojej części filmu.

Oczywiscie miałes racje co prawda nie w temp a incomplete ale superr dzieki za pomoc wiedziałem ze mozna na Was liczyc :slight_smile:

temat uwazam za zamkniety dzieki i pozdro