Poszukuje prezentów na gwiazdke

Zblizają sie już święta a jak to już jest w polskim (i nie tylko) zwyczaju na gwiazdke robie sie sobie prezenty. Ja jak co roku mam problem z wymyśleniem jakie perzenty kupic dla mamy i siostry :cry: W tym roku pomyslales sobie że dla taty zloże się z siostrą i kupie CB-radio (czy jakos tak) i mam problem co kupic siostrze (18 lat) i mamie może powiedzcie co wy kupiliście rok temu albo co teraz kupujecie albo co ja moge kupic?? Prosze o pomoc

pc

Ile masz na to kasy zacznijmy od tego:D bo tak to ciężko coś wymyśleć

mozesz dac jej moje foto :wink: pod warunkiem, ze masz fajną sister :lol: :lol:

z twojego zdjecia by sie zapewne nie ucieszyla:) A na prezent mam do 100 - 150- 200 max

http://www.toys4boys.pl

A moze wy coś polecicie bo linki to ja mam z ogromną ilością prodóktów do kupienia ale jeśli przychodzi co do czego to i tak nie ma co wybrac :confused: . Więc lepiej by bylo np jak byście napisali co wy kupujecie i co ja moge kupic konkretnego. Z góry dzięki:)

Dla mamy - zestaw garnków

Dla siostry - wibrator

A dla karczyk1 - ostrzeżenie.

mógłbyś drogi kolego opisać siostre i mame czym się interesują będzie nam coś łatwiej dać ci propozycje:)

jeśli oczywiście nie zrobi ci to kłopotu:)

proponuje jakiś fajny zegarek dla mamy (może szwajcarski??) ceny od 200zl wzwyż

dam ci zadarmo :slight_smile: jesli sister masz fajna :stuck_out_tongue:

pozatym, nieuwierze, ze sister sie chlopakami nie interesuje :stuck_out_tongue:

a tak calkiem serio, moze sister lubi cos z cyklu “film” jakies bilety do kina we dwoje (moge isc ja :lol: ) by wziela chlopaka :slight_smile: lub mnie jesli wolna :slight_smile:

moze jakies bajery z biżuterii, lub kosmetyki ;>

Więc tak moja siostra ma 21 lat mieszka sama w warszawie (studia). Studiuje prawo, nie lubi gier, wydaje mi sie ze lubi nowe gadżety. Ma juz MP3 wiec MP3 i 4 odpadają. A mama jak normalna mama, nie lubi noweczesnych gadżetów. Pracuje w swoim prywatnym sklepie z odzieżą i butami więc jak nie ma ruchu to sie strasznie nudzi, myłlalem nad tym, czy może jej coś kupie na nude w sklepie jak nie ma ludzi ale sam nie wiem co :cry: .Mam nadzieje ze wam to pomoze i ze wy pomożeczi mi :smiley:

siostra Ci w dwa dni o trzy lata postarzala?

nie ja mam dwie siostry tej co ma 18 lat już kupilem prezent a jeszce nie mam nic dla 2 siostry co ma 21 lat i nic nie mam dla mamy:/ (sory za nieścisłości na początku)

ja mam 22, wiec siostra druga tez mi pasi :slight_smile: i tez bywam w Wawie :stuck_out_tongue: hahahah

Jak mama tak sie nudzi w tym sklepie, to może kup jej jakąś ciekawą książkę. W tej cenie to może nawet jakąś krótką serię.

Jak mama się nudzi, to właśnie albo książka, albo (o ile ma komputer w tym sklepie), podłącz jej internet i zakup jakiś przewodnik obsługi. To ją zaciekawi mimo, że nie lubi nowoczesnych gadżetów.

A siostrze to możesz kodeks prawa kupić, niech czyta do poduszki. Jakieś ładne wydanie, z wygrawerowanymi jej iniciałami na okładce, czy coś w stylu: ‘…od kochającego brata, abyś wiedziała, że prawo to nie lewo’, czy coś.

Pamiętaj, że liczą się intencje, a nie ilość wydanej kasy - myślę, że słuszna rada.

Może piękny długopis? :smiley:

Parker Insignia (Czerwień Burgundzka)

Myślę, że się jej spodoba :slight_smile: