Poszukuję program do odzyskiwania uszkodzonych plików z eMul

Poszukuję programu który potrafi naprawić ściągnięte części plików z eMula. Mam problemy z eMułem. Od czasu do czasu jak ściągam jakieś pliki to po ponownym uruchomieniu programu, wyświetla mi że niektóre części plików są uszkodzone i nie można ich odczytać. Jest to szczególnie irytujące jak po tygodniach ściągania eMuł wyświetli taki komunikat w log-u :(. Wiem że taki program istnieje, ale nie wiem jak się nazywa i skąd go ściągnąć. Proszę o pomoc! !!

Może TO Cię zainteresuje

Emule - Muł. :? Polecam Overnet 0.53a. W nim nic nie nawala, wszystko chodzi ładnie i pięknie. Trany też mam lepsze na SDi niż po zainstalowaniu Muła.

No dobra ten sposób co podał Killer działa. Ale co mam zrobić jeśli w logu nie pisze który to part jest uszkodzony, jeśli nic mi nie pisze że są jakieś uszkodzone pliki, a wiem że zniknął mi jakiś plik który ściągałem ??? Proszę o szybką odpowiedź i pomoc co teraz mam zrobić ??? !!

Własnie. Jest to problemem, jesli masz duzo nawrzucanych plików do muła. Spróbuj podejrzeć uszkodzone pliki jakimś programem, np. jesli to był plik filmowy, użyj np. Windows Media Player. Poprobuj. Ja tez miałem z tym problemy. :?

no w jaki sposob mam podejrzeć te pliki skosro tych plików nie można w zaden sposób otworzyć???

Wchodzisz do Katalogu, w którym masz zainstalowane eMule. Następnie wchodzisz w Temp Nie idzie?

:shock: No to wiem Holmsie, ale jak mam otworzyć pliki w TEMPIE??? Np. powiedz mi jak mam otworzyć plik 0038.part.met albo 0038.part :stuck_out_tongue: :!: ???

Spróbuj np. programem AVIPreview.

Za każdy ściągany plik są odpowiedzialne 3 pliki w tempie “Part”, “Met” i “Bak”. Każdy ze ściąganych plików ma swój numer. Zwykle znikają pliki met lub bak więc szukasz sobie numeru brakującego pliku :stuck_out_tongue:

No to to wiem :slight_smile: . Ale czy możliwe jest żeby ściagany plik sam zniknął mi z dysku ??? Właśnie mam taki problem, ściągałem pewną rzecz, miałem już ponad 500 MB, zostawiłem włączoneg kompa na nockę żeby się ściągało, rano patrzę i nie ma tego pliku, doslownie nigdzie :evil: . eMuł był zały czas włączony, w TEMPIE szukałem, bawiłem się nazwami, odzyskałem kilka innych plików, ale nie ten najważniejsz, nie ma go też w INCOMING :evil: . Czy jest możliwe że podczas gdy eMuł jest włączony może on usunąć swoje pliki które ściąga ??? Do mojego kompa nikt wtedy nie miał dościa