Poszukuje programu coś w podobie Super DVD ripper

jest w temacie

czy zna ktoś? chodzi mi o konwertowanie Vob - avi i aby po skonwertowaniu była bardzo dobra jakosc tak jak w super dvd ripper bo mi sie skonczyla wersja trial juz :frowning:

32 posty i jeszcze nie zapoznałeś się z regulaminem forum? Radzę jak najszybciej to nadrobić.

Jeżeli to jest trial i po upływie danego okresu czasu musisz wpisac wykupiony (albo cos w tym rodzaju) serial to tu sie o to nie pytaj :smiley:

no ale niektorzy znają jakieś stronki z tymi kodami więc się pytam

maciek2525

Kod

to nie jest forum typu warez. Jak Ci jest aż tak potrzebne -> :google:

no dobra jeżeli nikt nie zna to czy zna ktoś jakiś podobny program, może być trial, zeby konwertował do bardzo dobrej jakosci? chodzi mi konwertowanie VOB - avi

serial powinien być gdzieś na pudelku oryginalnego programu. czasami jest w instrukcji (na ostatniej stronie książeczki) a jeśli kopiłeś program przez net to powinieneś dostać maila z kodem aktywacyjnym :slight_smile:

no dobra jeżeli nikt nie zna to czy zna ktoś jakiś podobny program, może być trial, zeby konwertował do bardzo dobrej jakosci? chodzi mi konwertowanie VOB - avi

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1748&t=113 tak trudno zajrzeć do vortalu…

no bo polecisz;]