Poszukuję programu do blokady folderu

Poszukuję prostego programu do blokowania bądź ukrywania folderów przed wnukami. Musi być on prosty w obsłudze. Z góry dziękuję za pomoc.

Skorzystaj z forumowej wyszukiwarki.

Użyj słów: hasło AND folder

Przykładowy temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … B3o+folder

A znasz taki program jak winrar on może być bardzo pomocny możesz zakładać hasła itd jest prosty w obsłudze…

LockFolder XP

Dziękuję za rady. Jeśli chodzi o rady Froga to korzystałam. Jest tam ciągłe odsyłanie do innych linków. Taka istna karuzela. Jeśli chodzi o radę Ziomala - mam ten program, ale prosiłam o coś łatwego w obsłudze, bo mój małżonek nie jest biegły w komputerze. Chodzi mi o jakiś prosty programik i to z polskim interfejsem. Próbowałam sekretnik, ale niestety za dużo z nim zachodu. Próbowałam też inne programy, które znajdują się na stronie “Dobre Programy”. Jeden był super, ale miał jedną wadę nic nie blokował. Moje wnuki są jeszcze małe i nie znają się na komputerze tak by w nim kombinować. Chciałam znaleźć sposób, by przypadkowo nie otworzyły folderu dziadka (chyba każdy chłop ma taki folder). Może ktoś zna jakiś prosty sposób. Czekam na rady z uporem maniaka umiechcu8.gif.