Poszukuję programu do edycji plików z rozszerzeniem .set

Przedstawię sprawę od początku.

Otóż zainstalowałem sobie na laptopie grę GTA SA. Po uruchomieniu gry chciałem ustawić rozdzielczość na taką jaką mam na lapku czyli 1366x768. Tutaj pojawił się problem gdyż w grze max rozdzielczość jaką można ustawić to 1280x768 i po uruchomieniu w tejże rozdziałce mam czarne pasy po bokach ekranu. Poszperałem w google i dowiedziałem się, że istnieje plik zawarty w moich dokumentach (w folderze gdzie znajdują się save z gry) o nazwie gta_sa.set, w którym znajdują się wszystkie ustawienia z gry, i że tam można wpisać sobie dowolną rozdzielczość. No i teraz jest problem jak edytować tenże plik. Prosiłby o podanie nazwy jakiegoś programu (jeżeli takowy istnieje), żebym mógł edytować ten plik. Mile widziane również inne propozycje jak zmienić rozdzielczość. Piszę z góry że notatnikiem nie da rady. Proszę o pomoc.

Jeśli ten plik *.set o którym piszesz to plik tekstowy, to Notatnik nie powinien sprawiać problemów. Upewnij się z pomocą Notatnika++.

Jeśli plik *.set to plik binarny, to nie zedytujesz go żadną aplikacją do edycji plików tekstowych i pozostanie Ci robić to jedynie z poziomu gry.

Przeszukaj jeszcze sieć w poszukiwaniu innej solucji dla Twojego problemu, może na coś trafisz. Niestety, nie posiadam GTA SA, więc bardziej nie pomogę :frowning:

Rzeczywiście plik *.set jest plikiem binarnym, ale można dokonać jego edycji w PSPad (edytor plików testowych) wykorzystując funkcję Widok >>> Edytor Hex

A tu trochę wiadomości o tym pliku.