Poszukuje Programu Do Naprawy Internet Explorer'a

Cześć,

Poszukuje ( jak w ogóle taki istnieje :slight_smile: ) programu do naprawy Internet Explorer’a 6.0. Chodzi mi o taki program który naprawia błędy Internet Explorer’a i inne błędy które może mieć Internet Explorer. Jak taki program znacie to proszę o podanie nazwy.

Jeśli chodzi ci o łatki to nie załatasz IE on jest jak sito… Proponuję zmnienić przeglądarkę np na Operę lub na Firefoxa. Aby poprawiać te “błedy” w IE ściągaj aktualizację do windows’a i jak nie masz to zainstaluj SP2 (jeśli masz XP oczywiście)

hajduk123 , nie tyle łatek poszukuje co typowo programu do naprawy różnych błędów co sam z siebie podczas użytkowania “pokazuje” Internet Explorer. Dawno temu była taka aplikacja dla Internet Explorer’a bodajże 5.0 ale tylko dla Windows’a 98. A tu już potrzebuje dla XP i oczywiście mam zainstalowany SP2.

asziatko pierwsze słyszę… Może chodzi ci o jakąś nakładkę na IE, który znacznie go poprawia np. Maxthon 1.5.6 build 42. PS. Także radziłbym się przesiąść na inną przeglądarkę, ale ta nakładka o której pisałem ( Maxthon ) też jest dość dobra i znacząco poprawia IE. Polecam :smiley:

adrian17 , nie wykluczam że się myle twierdząc że jest taki program do naprawy IE. Może coś sugerującego było kiedyś że naprawia błędy IE a ja to zapamiętałem że jest to aplikacja do tego. Dlatego rzuciłem temat na Forum do ustalenia… jak by była taka aplikacja było by ułatwienie, skoro jej nie ma to jedynym sposobem jest przesiąść się na inna przeglądarkę tak jak radzicie. Nie ukrywając IE jest jak sito - jak wspomniał hajduk123.

np

http://windowsxp.mvps.org/IEFIX.htm

JNJN , wielkie dzięki za program. Podczas naprawy IE przez program IE Fix program napotkał ( chyba ) jakiś błąd z aplikacją Iexplore.exe i wyrzucił monit o skopiowaniu tejże aplikacji z instalki CD Windows XP SP2. Tak też zrobiłem i pojawił mi się taki błąd kopiowania jak poniżej

6e835d185f3e16b5m.jpg

Czy śćieżke Kopiuj Pliki z… mam podać jako sam napęd gdzie jest instalka Windows’a czy całą śćieżkę gdzie znajduje się plik Iexplore.exe na płycie CD?. Tylko nie wiem w jakim katalogu na CD z Windows’em XP znajduje się plik Iexplore.exe :? .

Podajesz ścieżkę do płyty CD z XP i katalog i386 i zobaczysz plik i kliknij na niego i powinno iść.

Poczytaj dodatkowo to:

Cytat stąd:

http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/169899.aspx

JNJN , dzięki za pomoc - wszystko działa i gra.