Poszukuję programu do obróbki plików flv

(Ziphiidae) #1

Witam poszukuje:Dobrego,bezpłatnego programu do obróbki plików flv:

np.

Mam film 36minutowy 214Mb i tylko 5 min jest "intertesujące"reszta do skasowania.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

(tadeusz242) #2

Tu zajrzyj może znajdziesz coś ciekawego dla siebie. http://www.google.pl/search?hl=pl&q=paz ... azera+free

(Ziphiidae) #3

dzieki ale ja nie chce ich konwertowac ale przede wszystkim modyfikowac.

(Placio74) #4

Jakie są właściwości tego pliku?

Sprawdź za pomocą MediaInfo.

Możesz wypróbować Avidemux.

Ewentualnie (zależnie od zawartości) możesz zmienić kontener.

(Ziphiidae) #5

tak jak napisałem:

plik flash media player 214MB,mam go na dysku.

Film trwa 36min ale tylko 5 min jest intersujace dla mnie,reszta do usuniecia.

Nie wiem jak go zmodyfikowac czyli zmiejszyc,skrocic,usunac niechciana czesc..

(grand) #6

Zastosuj się do sugestii Placio74 i zastosuj Avidemux.

Odpalasz Avidemux i klikasz Open

Wskazujesz plik *.flv

Program przeprowadzi indexowanie, a gdy skończy bawisz się dalej.

W zakładkach po lewej stronie ( Video oraz Audio ) zaznaczasz opcję Copy , zaś Format ustawiasz na FLV

Na dole znajduje się suwak a pod nim przyciski (ciebie interesują głównie dwa Selection: Start i Selection: End - ustawiasz nimi (suwakiem i przyciskami) początek i koniec fragmentu, który chcesz usunąć np. z początku pliku.

Po zaznaczeniu klikasz Edit ---> Delete i masz usunięty fragment z początu pliku.

Analogicznie postępujesz z fragmentem do wycięcia z końca pliku. Tutaj masz dowolność

Pozostać musi fragment, który chcesz zapisać.

Gdy masz już pozostawiony interesujący Cię fragment wtedy klikasz Save ---> Wskazujesz miejsce gdzie ma być zapisany nowy plik i nadajesz nazwę z rozszerzeniem (np. fragment.flv) i klikasz Save

We wskazanym miejscu powinien pojawić się nowy plik.

P.S. Nie dam głowy, że program poradzi sobie z każdym plikiem w tym formacie. Z moim testowym radził sobie bez problemu :stuck_out_tongue:

Nie podałeś nam też zawartości pliku (kodeków jakich użyto do kompresji audio i video).

(Ziphiidae) #7

dzięki było troszkę skomplikowane(jak zawsze z czymś nowym) ale jest ok,"stworzyłem" plik z interesującym fragmentem!

i tylko 8Mb z 214.

Pozdro!

(Danielm86) #8

Darmowy kombajn SUPER. PRzerobi prawie wszystko na prawie wszystko :wink:

(grand) #9

Nie polecam z jednego powodu:

źródło :arrow: klik