Poszukuję programu do poczty


(Sandrok) #1

witam , mam taki program pop tray ale on nie działa , a chcę mieć taki program żeby nie trzeba było logować się na poczte tylko żeby ten program sam sprawdzał poczte i żeby się to wyświetlało na pulpicie np. że mam wiadomość , może ktoś wie coś na ten temat ?


(system) #2

Hmmm... Nie wiem czy dobrze zinterpretowałem, ale Mozilla Thunderbird 1.5.0.9, jak masz ją włączoną to wyświetla komunikaty kiedy przychodzi nowa wiadomość... Jak nie o to ci chodzi to usprecyzuj :D.


(system) #3

witam- ja mam mozille thunderbirda ale połączoną z taka prostą aplikacją jak ---kalendarz XP---oprócz dziesiątek przydatnych funkcji ma powiadomienie o przychodzącej poczcie. mozilla jest wyłączona ale kalendarz jest włączony od samego startu systemu. w opcjach możesz zaznaczyc co jaki czas ma sprawdzac pocztę i powiadamia cie dzwiękiem ...np. masz nową wiadomośc .. albo dzwiękiem systemowym z glośnika jednostki centralnej. program na pewno ci sie spodoba...


(Adamw93) #4

Możesz zainstalować Operę, która ma także obsługę poczty, ale jestem z Darkiem, bo sam używam Kalendarza XP i jest naprawdę dobry.

Pozdro


(Embe16) #5

Mam troszkę inne pytanie: Czy jest możliwe korzystanie Outlook Express i Mozilla Thunderbird w odniesieniu do różnych kont pocztowych, ale na tym samym koncie użytkownika pod Win Xp ???


(system) #6

Tak jest taka mozliwosc napewno w Outlook Express bo kiedys robilem tak!

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 17:55

O ile dobrze pamietam to takie cos ma IncrediMail


(Sandrok) #7

no nie o to mi chodzi , chodzi mi o taki program żeby pracował w tle żeby się uruchamiał z systemem i jak np. dostane jakiegoś meila na wp to wyskakuje koperta i otwiera się wiadomość jak pisałem mam taki program pop tray ale nie moge go włączyć bo wyskakuje mi że nie ma połączenia z internetem .


(Robert Warszawa) #8

Wypróbuj:

Mozilla thunderbird

Opera (jest tam klient poczty e-mail)

Poza tym kilkaj:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=17


(Sandrok) #9

Dzięki robert_warszawa , znalazłem to co chciałem nazywa się

IncrediMail 5.2.5 Build 2670 taki program chciałem i fajnie działa , tylko mam problem ze spolszczeniem nie wiem gdzie go wkleić ale może jakoś do tego dojde narka . :slight_smile:


(Adamw93) #10

Bardzo często w gazetach komputerowych(nie mogę reklamować) jak jest IncrediMail, jest zawsze do niego spolszczenie. Jeśli chcesz moge poszukać i wysłać mailem, pisz na PW.


(system) #11

Spolszczenie jest tutaj http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1828&t=39 moze troche stare ale zawsze wiekszosc jest po polsku :slight_smile:


(Sandrok) #12

ok ale gdzie to spolszczenie się instaluje ??? może ktoś mi powie .


(system) #13

jak ja instalowałem to spolszczenie to automatycznie mi ścieżkę dobrał ! nic nie musiałem szukać tylko naciskałem next :slight_smile: ale o ile dobrze pamiętam to chyba katalog - bin


(system) #14

IncrediMail