Poszukuje programu do prezentacji video

… jak w temacie mam problem polegajacy na tym ze niedawno virus probolwal zjesc mi dysk :evil: ale udalo mi sie go reanimowac i na cale szczescie nie zabral mi wszystkich danych. Ale wracajac do tematu mialem w pakiecie Windows program do robienia prezentacji multimedialnych pt. Windows Movie Maker i jego zguba dosiegła . Zapewne bedzie dzialał po ponownym izainstalowaniu Windowsa ale potrzebuje na teraz dobrego i latwego programu do robienia prezentacji video. Co polecacie i skąd moge to wziąść ??

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi

z frytkami i kurczakiem? :lol: a moze byl wegetarianinem? :mrgreen:

Windows Movie Maker z tego co pamietam jest czescia systemu, wiec zainstaluj go ponownie

Panel sterowania > dodaj/usun programy > skladniki systemu windows > i tam gdzies jest, poszukaj

DIGI proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej wyląduje w śmietniku

czy taki łatwy… w każdym razie jest dobry :slight_smile: - VirtualDub

całkowicie zgadzam się z berbeluhem VirtualDub jest idealny do tego typu działań:P

hehe bardzo smieszne :mrgreen: wiec powinien być cześcią systemu ale zainstalować sie nie da ponownie. Ściągałem i z http://www.dobreprogramy.pl instalke , instalowałem i nic problem nadal ten sam dlatego już nawet nie próbuje sie z nim bawić. Twoja druga opcja też nie podziała bo poprostu go ni ma :shock: :cojest: