Poszukuję programu do przegladu pakietów

Witam. Właśnie zakupiłem router do mojego komputera gdyż zechciałem podłączyć moje pozostałe dwa

laptopy. Podejrzewam że ktoś podpina się pod mój router i chce sprawdzić po IP czy mi się tylko wydaje

czy naprawdę ktoś siedzi mi na łączu. Więc chciałbym o jakiś link do niezbyt skomplikowanego programu

do przeglądania pakietów przelatujących przez moją sieć. Dziękuje i pozdrawiam, czekam na odpowiedź.

sprawdź to Peer Guardian - http://phoenixlabs.org/pg2/ - zabezpiecza lokalny komputer przed niepożądaną ingerencją i przeszukiwaniem lokalnych zasobów dokonywanym przez firmy fonograficzne i inne korporacje. Aplikacja blokuje pakiety TCP/IP przychodzące od numerów IP, które zostały rozpoznane jako należące do organizacji walczących z piractwem w sieciach P2P.

PeerGuardian 2 jest pierwszą blokadą IP Phoenix Labs dla Windows. PeerGuardian 2 łączy poparcie dla wielokrotnych listów, redagowania listy, automatycznych uaktualnień i blokuje wszystko IPv4 (TCP, UDP, ICMP, etc), robiąc to w najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób, by ochronić twoją prywatność na P2P.

Nie koniecznie chodzi mi o coś takiego, chce poprostu widzieć czarno na białym kto się zemną łączy.