Poszukuje programu do sciagania stron www razem z

(Ziomgracz) #1

Poszukuje programu do sciagania stron www razem z wszystkimi plikami i bazami danych (wszystkim co jest zwiazane z dana strona).

:slight_smile: Z g贸ry dzi臋ki :slight_smile:

(Nowy10) #2

(Ziomgracz) #3

chodzi mi o program kt贸ry 艣ci膮ga zawarto艣膰 strony w oryginalnym formacie, a ta kt贸r膮 chc臋 艣ci膮gn膮膰 jest w php a nie w htmlu

(JNJN) #4

ziolek

Prosz臋 u偶ywa膰 polskich znak贸w,opcja zmie艅 i popraw.JNJN

(Alan Elektro) #5

gdyby艣 chcia艂 艣ci膮gn膮膰 np. Dobre Programy to kodu PHP raczej nie otrzymasz...,,

aby mie膰 dost臋p do takich rzeczy musisz mie膰 prawa na serwerze

a je偶eli je masz, to chyba nie ma problemu?, robisz kopi臋 bazy danych a pliki normalnie

(Ziomgracz) #6

niestety nie mam uprawnie艅 :? ale zale偶y mi na kodzie php i ca艂ej bazie danych pewnej strony (prosz臋 nie pos膮dza膰 mnie o hakerstwo :wink: ) potrzebuje tego z ciekawo艣ci-do cel贸w edukacyjnych :mrgreen: (ucz臋 si臋 j臋zyka php).

(Alan Elektro) #7

a admin o tym wie?, czy nie pro艣ciej poprosi膰 o udost臋pnienie kodu PHP?, strony wykonane w j臋zyku PHP s膮 generowane przez serwer i p贸藕niej staj膮 si臋 "normalnymi stronami" a nie pe艂nymi kodu.

(Ziomgracz) #8

nie znam w wystarczaj膮cym stopniu niemieckiego aby poinformowa膰 o tym administratora strony. A poza tym jestem przekonany 偶e by mnie wy艣mia艂 gdybym go poprosi艂 o kod php strony ;/

(Alan Elektro) #9

czyli chcesz to zrobi膰 nielegalnie?

widzisz.., jedynym sposobem jest z艂amanie has艂a, ale to ju偶 jest mianem pogwa艂cenia praw autorskich

(Ziomgracz) #10

hmm b臋d臋 musia艂 troch臋 pokombinowa膰... :twisted:

(Alan Elektro) #11

niestety nic tutaj bardzo nie poradzimy,

ale jak m贸wisz skoro uczysz si臋 PHP, to mo偶e jakie艣 kursy?, w internecie jest ogrom takowych a jak znasz anglika to zawsze podr臋cznik PHP mo偶e wiele pom贸c :), jest tam du偶o przyk艂ad贸w http://www.php.net

(Hacker XD) #12

Najprostszym sposobem jest (aby zobaczyc kod php) sciangnac przeglandarke internetowa, ktora nie obsluguje php... chyba XD :stuck_out_tongue:

Z艂膮czono Posta : 03.07.2007 (Wto) 19:41

Jak znajdziesz wyslij post....

(Alan Elektro) #13

yy kodu PHP NIE da si臋 ot tak 艣ci膮gn膮膰, mo偶na jedynie poprzez sfobodny dost臋p, kod PHP jest GENEROWANY, czyli zmienia swoj膮 posta膰 :), to tak jak by艣 chcia艂 widzie膰 kod Ned For Speeda :?