Poszukuje programu do sciagania stron www razem z

Poszukuje programu do sciagania stron www razem z wszystkimi plikami i bazami danych (wszystkim co jest zwiazane z dana strona).

:slight_smile: Z góry dzięki :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=64&id=663

chodzi mi o program który ściąga zawartość strony w oryginalnym formacie, a ta którą chcę ściągnąć jest w php a nie w htmlu

ziolek

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

gdybyś chciał ściągnąć np. Dobre Programy to kodu PHP raczej nie otrzymasz…,

aby mieć dostęp do takich rzeczy musisz mieć prawa na serwerze

a jeżeli je masz, to chyba nie ma problemu?, robisz kopię bazy danych a pliki normalnie

niestety nie mam uprawnień :? ale zależy mi na kodzie php i całej bazie danych pewnej strony (proszę nie posądzać mnie o hakerstwo :wink: ) potrzebuje tego z ciekawości-do celów edukacyjnych :mrgreen: (uczę się języka php).

a admin o tym wie?, czy nie prościej poprosić o udostępnienie kodu PHP?, strony wykonane w języku PHP są generowane przez serwer i później stają się “normalnymi stronami” a nie pełnymi kodu.

nie znam w wystarczającym stopniu niemieckiego aby poinformować o tym administratora strony. A poza tym jestem przekonany że by mnie wyśmiał gdybym go poprosił o kod php strony ;/

czyli chcesz to zrobić nielegalnie?

widzisz…, jedynym sposobem jest złamanie hasła, ale to już jest mianem pogwałcenia praw autorskich

hmm będę musiał trochę pokombinować… :twisted:

niestety nic tutaj bardzo nie poradzimy,

ale jak mówisz skoro uczysz się PHP, to może jakieś kursy?, w internecie jest ogrom takowych a jak znasz anglika to zawsze podręcznik PHP może wiele pomóc :), jest tam dużo przykładów http://www.php.net

Najprostszym sposobem jest (aby zobaczyc kod php) sciangnac przeglandarke internetowa, ktora nie obsluguje php… chyba XD :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 03.07.2007 (Wto) 19:41

Jak znajdziesz wyslij post…

yy kodu PHP NIE da się ot tak ściągnąć, można jedynie poprzez sfobodny dostęp, kod PHP jest GENEROWANY, czyli zmienia swoją postać :), to tak jak byś chciał widzieć kod Ned For Speeda :?