Poszukuję programu do ściągania stron www

Testowałem kilka programów w tym WinHTTrack Website Copier 3.43.4, ale zależy mi na takiej aplikacji która ściagnie na dysk cała stronę i za pomocą jakiegos skrótu do tej bazy uruchomi mi to od razu jako taka samą strone tyle że offline.

 

Co wazne nie chcę przechodzić przez stronę ściagarki stron czyli klikam na skrót ale nie uruchamia mi sie strona tylko najpierw ekran WinHttrack a dopiero potem sama strona.

Wcale taka ściągnięta strona nie musi działać i być w pełni funkcjonalna,czym byś nie ściągał chyba że to prosta stronka.

Czyśbyś chciał jak Chuck Noris nagrać cały internet na dyskietkę :shock: .

Więc do czego te wszystkie programy do ściągania www? Nie ma jakiegos dobrego?

Nie

Może TeleporterPro? Niestety program jest płatny.

Jest w sieci kilka programów które były stronami ściągnietymi na dysk. Jakies encyklopedie roślin, gór itp. Pięknie działały. NIe było w nich na poczatku stopki programu który ściągnął daną stronę a od razu pojawiała się strona startowa. Gdzięś, cos to ściągnęło - na takim czyms mi zależy

 

///

 

Co do teleporta to ściagnąłem stronę ale mam mnóstwo plików i tyle. Gdzie jest jakiś plik który uruchamia strone offline? 

Może jakiś index.php albo coś w tym stylu?

CTRL + S i pobierasz strone. a jeżeli to nie działa Zrób to tak

Taa tylko autorowi tematu chodzi o ściągnięcie całej strony tak, aby mógł przeglądać całą jej zawartość. Ctrl+S ściąga pojedynczą podstronę i nic więcej. Ściągniecie tak całej strony może trochę zająć :P.

 

Poszukaj w głównym folderze ściągniętej strony pliku o nazwie index - przeważnie tak jest nazwany plik strony głównej ;).

Patrzałes Na Zrób To Tak ?

TeleporterPro - dobrze daje sobie radę, choć tak już wyżej zostało napisane, nie wszystko działa w 100%, gdyż niektóre strony po prostu mają zawartość aktywną i to jest ciężka zapisać, gdyż taka strona często jest dopiero generowana w zależności od zapukania. Co do zapisu strony na dysk np w operze to proponuję wybrać www.mht gdyż w tym pliku znajdzie się więcej działających rzeczy niż przy zapisie do html z obrazkami.

 

Jak już będziesz miał stronę [serwis] w wersji offline a nie wszystko będzie działać idealnie zawsze możesz u siebie lokalnie postawić serwer Apache HTTP Server, przekopiować tam katalog z stroną i uruchamiać korzystając z serwera, a nie z bezpośrednio z pliku index.htm lub index.html