Poszukuję programu do ściągania z rapidshare.com

Poszukuję programu do ściągania plików z rapidshare.com, tylko taki w którym można by było przerywać i wznawiać pobieranie i żeby działał z opcją FREE

odpowiedz jest bardzo prosta - nie ma takiego programu. by6ły już dziesiątki programów które próbowały oszukać rapidshare ale żaden nie działa, ozostaje sobie wykupić konto premium

Tylko wiesz ile to konto kosztuje!

Trudno - dalej będę się męczył z przeglądarką!

Dzięki za pomoc

ja sobie załatwiłem za 20 zł - normalnie jest za 25 na 3 osobo sobie wziąłem i mnie wychodzi 6 zł miesięcznie. dużo :?:

z tego co tam znalazłem to kosztuje 54,99 Euro za rok, a to jest DUZO!!

Sposób na rapidshare i megaupload!

XXXXXXXXXXXX

Przyda to się komuś? xD

Edit

Nie podajemy sposobów na omijanie ograniczeń ustanowionych w jakichkolwiek serwisach.

Sdar

hehe nie wiem co tam napisał jaro86 ale ja wam moge potwierdzić że nie ma tak naprawde skutecznego programu który omija limity. Jedyne co działa w 100% to proxy ale z tym też są problemy.

Bylo juz tysiące proramów do omijania rapidshare ale one dzialaly po 2-3 dni a potem dziura zalatana… Rapidshare pracuje pełną parą i nie pozwala zeby byle kto ściągał wszystko itd:D

Pozdro

a co w końcu z neostradą po rozłączeniu i ponownym podłączeniu też nie działa??

Ale można ściągać tylko jeden plik w danym momencie, a ja na przykład chciałbym ściagać w nocy, a teraz jest to nie możliwe!!