Poszukuje programu do stabilizacji internetu

(Far Cry 1) #1

Witam !!

Prosze o pomoc :smiley:

(Maciekfa) #2

1. Nie napisa艂e艣 jakiego 艂膮cza u偶ywasz, a to jest niezb臋dne 偶eby kto艣 m贸g艂 Ci pom贸c. Taki wysoki ping jest normalny przy niekt贸rych 艂膮czach, np. GPRS, WIFI (popularnie m贸wi膮 na to "radi贸wki") i nic na to nie poradzisz.

2. Ni wspomnia艂e艣 czy od zawsze tak masz czy problem dopiero teraz Ci doskwiera.

3. Je偶eli nie jest to wina komputera, jak sam wspomnia艂e艣, a Twojego 艂膮cza internetowego, to zwr贸膰 si臋 z tym problemem do swojego us艂ugodawcy internetowego lub go zmie艅.

4. Jest wiele czynnik贸w niezale偶nych od Twojego komputera czy 艂膮cza maj膮cego wp艂yw na ping. Mo偶e by膰 on wysoki ze wzgl臋du na serwer kt贸ry wybierasz do grania, spr贸buj wybra膰 taki serwer gry kt贸ry znajduje si臋 w Twoim kraju. Og贸lnie rzecz bior膮c im dalej dany serwer tym wi臋kszy ping b臋dziesz mia艂

(Far Cry 1) #3
  1. Uzywam internetu z firmy Bater o predkosci 1Mb/s

2. Problem mam od zawsze caly czas mam takie jazdy z netem

3. Nie jest to problem z komputerem a uslugodawcy nie bede zmienial bo nie mam takiej mozliwosci

4. Taki problem mam na wszystkich serwerach jakie odwiedzilem

Prosze o pomoc :smiley:

(Fjerst) #4

Zwr贸膰 si臋 z tym problemem do us艂ugodawcy, gdy偶 masz z nim zawart膮 umow臋 na 艣wiadczenie us艂ug internetowych i on musi si臋 z niej wywi膮zywa膰. Czyli musi dostarcza膰 internet, taki jaki jest zapewniony w umowie.