Poszukuje programu do stabilizacji internetu

Witam !!

Prosze o pomoc :smiley:

1. Nie napisałeś jakiego łącza używasz, a to jest niezbędne żeby ktoś mógł Ci pomóc. Taki wysoki ping jest normalny przy niektórych łączach, np. GPRS, WIFI (popularnie mówią na to “radiówki”) i nic na to nie poradzisz.

2. Ni wspomniałeś czy od zawsze tak masz czy problem dopiero teraz Ci doskwiera.

3. Jeżeli nie jest to wina komputera, jak sam wspomniałeś, a Twojego łącza internetowego, to zwróć się z tym problemem do swojego usługodawcy internetowego lub go zmień.

4. Jest wiele czynników niezależnych od Twojego komputera czy łącza mającego wpływ na ping. Może być on wysoki ze względu na serwer który wybierasz do grania, spróbuj wybrać taki serwer gry który znajduje się w Twoim kraju. Ogólnie rzecz biorąc im dalej dany serwer tym większy ping będziesz miał

  1. Uzywam internetu z firmy Bater o predkosci 1Mb/s

  2. Problem mam od zawsze caly czas mam takie jazdy z netem

  3. Nie jest to problem z komputerem a uslugodawcy nie bede zmienial bo nie mam takiej mozliwosci

  4. Taki problem mam na wszystkich serwerach jakie odwiedzilem

Prosze o pomoc :smiley:

Zwróć się z tym problemem do usługodawcy, gdyż masz z nim zawartą umowę na świadczenie usług internetowych i on musi się z niej wywiązywać. Czyli musi dostarczać internet, taki jaki jest zapewniony w umowie.