Poszukuje programu do wykrywania jaką mam kartę graficzną

Poszukuje programu do wykrywania jaką mam kartę graficzną…

aida32 albo everest :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1185

Dzięki, jak możecie to zarzućcie link jeszcze do sterowników od ATI Radeon 9000 (RV250) bo nie mogę znaleźć na Google… (znalazło angielskie ale z tym sobie kiepsko radze)

http://ati.amd.com/support/drivers/xp/r … 00-xp.html

Podczas instalacji występuje błąd:

beztytu322ulf5.jpg

A czy w menadżerze urządzeń Twoja karta jest widoczna jako urządzenie VGA?

Możesz jakoś jaśniej? :smiley: Sorry ale w ogóle nie wiem w co wchodzić :frowning:

Windows XP:

Panel sterowania :arrow: System :arrow: zakładka Sprzęt :arrow: Menedżer urządzeń :arrow: Karty graficzne.

Start - PPM Mój komputer - Zarządzaj - w aplecie, który się pojawi klikasz na Menedżer urządzeń .

Ważne, abyś był zalogowany na koncie administratora.

Pozdrawiam

31872944sl0.jpg

gdzie tu jest karty graficzne ?

Najpierw musisz wywalić stare sterowniki zanim zainstalujesz nowe :mrgreen:

a ja wiem jak sie stare nazywają ? i gdzie one są ?

Z tego co widać system w ogóle nie wykrywa Twojej karty graficznej więc nie masz co wywalać.Spróbuj w panelu sterowania dodaj nowy sprzęt wyszukać go ręcznie .

wiesz co chyba nie ma… mogę jakoś słyszałem zrobić “pulpit zdalny” i bym mógł prosić, abyś mi to jakoś zrobił czy nie wiem… tak że ty byś na moim pulpicie coś robiła a ja to widział, ok ? możesz tak ? przez te zdalny pulpit czy nie wiem jak

Możemy spróbować ale nie wiem co z tego wyjdzie.Chyba,że podasz swoje gg to spróbuję Cię jakość poprowadzić.

Zobacz co pokaże ci programik “Informacje o systemie” (menu Start > Programy > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Informacje o systemie).

Czasem widać zgłoszenie karty graficznej podczas restartu komputera na ułamek sekundy przed pokazaniem BIOSu (gdy uruchomisz komputer ponownie, najpierw pokazuje się czarny ekran z informacjami o twojej karcie graficznej, a potem ekran BIOSu i następuje wykrywanie dysków, szukanie sektora rozruchowego i uruchomienie systemu).

Jeśli możesz otworzyć obudowę, to czasem na karcie jest naklejka z opisem modelu (o ile nie masz tylko zintegrowanej karty graficznej :mrgreen: ).