Poszukuje programu do wyodrębnienia mp3 z video


(Edward Michalski) #1

Wię tak, mam ulubiony filmik. I tam chlopak spiewa. Chciałbym uzyskać z tego mp3. Czy jest taka możliwość? Nie wiem jaki jest format filmiku. Ale znajduję się on na youtube. Dzięki za pomoc.


(xyzzyx) #2

http://www.dobreprogramy.pl/AoA-Audio-E … 35341.html Format Factory http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 13295.html też da radę. Otwórz program>wszystko do MP3>przeciąg i upuść plik z filmem>start. Jeżeli z wyodrębnionego Audio chcesz wyciąć fragment użyj http://www.instalki.pl/programy/downloa … utter.html Podałem Ci kilka programów(wybierałem proste w obsłudze i skuteczne) ale można użyć również inne. Są czasem problemy z wycinaniem z niektórych formatów(flv czy MP4 choć nie zawsze) i trzeba więcej poszukać. Do flv możesz jeszcze użyć http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windo … o_MP3/7497


(XMan) #3

J/w lub:

Video mp3 Extractor.

Będą problemy to skonwertuj na inny format np. za pomocą Any Video Converter.


(Edward Michalski) #4

Dzięki chłopaki za pomoc. Skorzystałem z FormatFactory. =D>


(lordjahu) #5

Może jeszcze się wstrzelę :slight_smile: - Skorzystaj ze stronki - http://www.snipmp3.com/ - wklej link do filmiku z YT i daj Convert - a potem zassaj mp3 z filmiku :slight_smile:


(Edward Michalski) #6

lordjahu też sprawdziłem twoją propozycje… Ale nie działa wyskakuje że nie mam javy więc instaluje ale nadal to samo. Ale dzięki za chęci :smiley: